Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Tényleg csak barátként szeret? Légyszi olvassátok végig.

Figyelt kérdés
Egy presszóban dolgozom. Van egy srác aki mindig bejár, nagyon jóban lettünk, de eddig én csak baràtként tekintettem rà, de amióta felmerült, hogy lehet hogy ő többet érez valami megváltozott bennem. Szóval: nagyon sokat beszélgetünk, ugy mondd ismerjük egymàs érzéseit, múltjàt mibden. De vmejik nap ő bejött ès azt mondta hogy egy csaj megkérdezte töle hogy én tényleg miatta hagytam ott a baràtom? És én az ő tudta nélkül rákérdeztem a csajra hogy ezt honnan vette, azt mondta hogy ő nem mondott ilyet hanem a srác mondta hogy szerelmes belém. De én nem kérdeztem rá mert kellemetlen ez az egész. De valahol nem hiszek a csajnak mert eléggé hazudos. De valamelyik nap megkérdeztem a sráctól h h jöttem èn szóba akkar és pont nem tudta mondani mert bejött egy másik vendég és amikor szolgáltam ki a vendéget azt mondta a srác hogy szerwlmes. Sokszor találkozik a tekintetünk. Van hogy kb 2 percig csak nèzünk egymás szemébe. Mit érezhet? 21/L
2011. szept. 21. 07:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem hogy van barátom. Létezik hogy azért nem valja be mit érez? Meg vannak kissebb dolgok is, hogy mindig olyanokat mobdd hogy értem öl, meg hogy nekem bármit, sokszor elmondja hogy szeret, meg én vagyok a lelki társa, apró ajándékojat kapok meg ilyenek...
2011. szept. 21. 07:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé nyilvánvaló a szitu..
2011. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még ugy is ha azt mondja hogy barátok vagyunk? Lehet hogy valakinek ilyen a barátság? Mert nekem nem, csak azért fura...vagy tényleg többet érez ennél...
2011. szept. 21. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel miért nem kérdezed meg? Egyértelmű a leveledből, hogy hót szerelmes vagy abba a srácba és ha van pasid ha nem, simán kezdenél vele bármit. Amúgy én nem nagyon örülnék, ha az én párom 2 percig szemezgetne pasikkal és ennyire érdeklődne utána.
2011. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit fèlre értelmezted a kérdést... Olvasd el mégegyszer.
2011. szept. 21. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!