Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? És én mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? És én mit csináljak? Már elegem van.

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb fiú barátomat több mint egy éve ismertem meg, és az elején mindketten többet éreztünk mint barátság. Járhattunk volna csak volt (még mindig van) egy akadálya az egésznek ( de ez nem teszi lehetetlenné csak megnehezíti az egészet ) plusz akkor tök bizonytalanok voltunk mindketten, meg féltünk meg stb. szóval nem lett belőle semmi.

Azt nem tudom ő most mit érez de én azóta is szeretem. Valahogy érzem hogy ő sem teljesen úgy érez mint egy barát/legjobb barát,és még vannak dolgok..Csak ezekből nem tudom kikövetkeztetni..Elég sokszor elmondja hogy szerinte milyen szép meg gyönyörű vagyok és mostanában ezt egyre gyakrabban régebben nem is nagyon mondta..Van hogy úgy hív fel hogy "csak hiányzott neki hogy hallja a hangom, és azért"..:) Elkezdek mesélni neki egy másik fiúbarátomról akit ő nem ismer ( de csak épp annyit hogy 'xy-al képzeld mi van') akkor rögtön ilyeneket kérdezősködik hogy "és ő ki? a barátod? milyen barátod?!" . Volt egy időszak amikor eléggé sokat veszekedtünk és utólag bevallotta hogy volt hogy ő is sírt az egész miatt . Ezen én is meglepődtem mert nem az az érzékeny fajta. Ha fél napig nem beszélünk már írja hogy merre vagyok kéne beszélni..És állítólag mindenkinek folyton rólam mesél. családjának az összes barátjának/haverjának, stb.

Az a baj hogy tudom hogy ő sosem lépne ennek több oka is van. Az egyik a kis akadálya a járásunknak ( ezt most inkább nem írnám le részletesen .) , a másik hogy régebben sem csinált semmit amikor többet érzett és tudta hogy én is szeretem szóval tuti most se lépne, és a 3. meg hogy barátnője van. Ezért nem akarok én sem semmi olyat csinálni. Nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat. De ismerem Őt, és tudom hogy nem szereti a lányt. Fogalmam sincs miért van akkor vele, de nem is boldog vele egyáltalán. Amiket leirtam az alapján szerintetek érezhet többet mint barátság? És én mit csináljak? Nem szeretném ha ez így maradna..

14/L ( a fiú 15)


2013. márc. 25. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*Sokszor mondja még azt is amikor pl. telefonon beszélünk hogy annyira jó lenne ha most itt lennél velem, a 'szeretlek'et is egyre többször mondja mostanában.
2013. márc. 25. 23:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte azonos a helyzet nálunk, csak a lány 22, én meg lassan 24 leszek. Ilyenkor jobb sztem határozottságra inteni a másik felet, ha látszik h két lovon ül. Meg kell nyíltan mondani, hogy ha nem szereti azt a lányt, akkor miért vele jár? Persze nem tudom, h nálatok mi a technikai gond amiért nem jöttök össze, ettől is függhet a dolog.
2013. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az az ok amit nem akarsz részletesen leírni, mert lehet ,hogy fontos.

Ebben a helyzetben számos megoldás közül választhatsz, bár soknak hasonló a végeredménye,

Egy ismerősom volt ilyen szituban, a kor ugyan az (ez 1éve volt).

Ha érdekel leírhatom, hogy az ő sorsuk miképp alakult, illetve ha szeretnéd megpróbálhatok segíteni.

2013. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem azért van barátnője mert így szeretne féltékennyé tenni téged :) az elmondottak alapján igen szeret téged

és te is szereted őt csak ehhez tudni kéne mi az az akadály

de tuti hogy szeret:) tudod ha egy fiú sír egy lány után az nem véletlen..sok sikert:)

2013. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ááá közbe bevallotta hogy szeret ( vagy csak szeretett már én sem tudom..:( ) de barátnője azóta is van..:/ Én már semmit sem merek csinálni mert amúgy is teljesen összezavart meg folyton összezavar ezekkel..
2013. ápr. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!