Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet irántam? Föleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Föleg férfiak válaszát várom

Figyelt kérdés
Pàr honapig jàrtunk aztàn egy évet külön voltunk,ezalatt ö többször is probàlt visszajönni,én nemet mondtam egész mostanàig,megint eggyütt vagyunk de félek hogy csak a szex miatt amit otthon nem kap meg a feleségétöl!Vagy ha ilyen kitarto volt hogy visszakapjon tényleg szeret ahogy mondja!?Ha csak szexre vàgytok kitartanàtok hogy "meghoditsàtok" egyik exeteket vagy uj utàn néznétek!Ha kitart valaki az szeret?
2013. ápr. 14. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A fenéket vagytok együtt.Csak szeretnél vele lenni, de nem kellesz neki.
2013. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha kitart valaki meleltt és bizonyithatoan nem votl közben mással viszonya akkor elképzelhető hogy szeret téged

de ugy hogy felesége van feltételezhető, hogy csak azért tartott ki meleltted, mert a pasik odzkodnak a házasságtol és ha veled volt némi "levegőhőz" juthatott ujra, mint házasság elött.

2013. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm... A felesége megvolt már, amikor megismerkedtetek?
2013. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz? Ha jól értem, egy olyan pasival vagy újra együtt aki nős?

Semmi közöd hozzá, hogy otthon mit kap vagy mit nem kap meg.

2013. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen megvolt a felesége de nem tudtam rolla jo ideig àtvert aztàn mikor kiderült szakitottunk,de bàrmennyire is probàltam elfelejteni nem ment ezért vissza fogadtam pedig még mindig nös és mondta is hogy bàrmit is érez iràntam soha nem hagyja ott a feleségét!Tudom hülye vagyok hogy igy belementem de tulsàgosan szeretem!Arrol meg hogy nem érdekel e hogy beleronditok a hàzassàgàba az a vàlaszom hogy ha nem én akkor egy màs nö lesz vele,és mivel tiszta sor hogy nem akar vàlni nem robbantom szét a csalàdjàt az asszony meg amiröl nem tud az nem fàj neki!Sajnàlom hogy épp igy alakult én sem vàgytam a szeretö szerepre,és nem akarok senkinek rosszat én csak szeretni akarok és szeretve lenni!
2013. ápr. 14. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Elzőző vagyok, tessék egy normális válasz: El sem hinnéd mit meg nem tud tenni egy pasi csak, hogy megfektessen valakit.
2013. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, csak jó téged húzogatni. Miért hagyná el azt a nőt, aki kedves, rendes, okos, vigyáz az otthonra, egy olyan miatt, aki annyira se tiszteli magát, hogy ne kavarjon nős férfiakkal? szimplán ingyen r!bancnak néz.
2013. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!