Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Lassan három hónapja, hogy van barátom. Minden rendben volt eddig, de attól tartok, hogy én nem szeretem őt úgy teljes szívemből. Sokszor van az, hogy csak én pofázok, a vonzalom sem 100%os, nem tud megnevettetni úgy igazán.. Nem tudom.. Nem szeretnék vele szakítani, már csak önzőségből sem, mert nekem szükségem van valakire akihez hozzábújjak. Tudom, csúnya dolog, de ez az igazság..

2013. ápr. 25. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónapja :DDD kiscsaj.. a szerelem 3 hónap alatt nem tud úgy ripsz-ropsz kialakulni. sokszor fél évek kellenek hozzá, mire "összecsiszolódtok" még adj neki egy kis időt, aztán meglátod mi lesz. vagy beleszeretsz, vagy kiábrándulsz véglegesen belőle. a fogaskerekeknek sem jó, ha egymással ellenben mozognak, mert ledarálják egymást :) [ ami nem megy, azt ne erőltesd]
2013. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor most mégis milyen választ vársz?

Hogy persze, használd ki szerencsétlent?


Szakíts vele, ha van benned egy kis emberség... Gondolj bele a fordítottjába. Te szeretnéd, ha így lennének csak veled együtt, amikor neked valószínű mélyebbek az érzések?


29/n

2013. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem szeretem. Mert szeretem, de ez még nem szerelemből van.. vagy nem tudom.. Tanácstalan vagyok!
2013. ápr. 25. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiméld meg öt kérlek és szakits vele. Megérdemli,hogy esélyt kapjon egy valódi szerelemre.
2013. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem érzed jól magad vele, akkor szakíts...hiszen rövid távon lehet, hogy jó ha hozzá tudsz bújni valakihez, de később csak rosszabb lesz. Keress valaki olyat aki passzol hozzád! Ez így neked, és neki se jó.
2013. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mindenkinél másként alakul a szerelem, nem vagyunk egyformák, valakinél gyorsan, valakinél lassabban,

egy biztos, mi a fene köze van a megnevettetéshez a szerelemnek, inkább Te nem tudod elengedni Magadat mellette, nem vagy felszabadult, elvagy vele, de nem az igazi, ha jól fogom? ha ez az igazság, akkor Neked kell dönteni mit szeretnél N

2013. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!