Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon vészes 8 év korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vészes 8 év korkülönbség? 15/L,23/F. Lejjebb.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. augusztusba leszek 16. a férfi akivel randizgatunk, 23 éves. Úgy ismerkedtünk meg, hogy a szalonunkba bejött a haverjával. Én később mentem, és akkor bókolgatott, de rászóltak, hogy hey, a főnök lánya vagyok.. kérdés: hány éves? válasz szigorúan: 15... ezt lezártuk. ezvolt 2-3 hete. azóta csütörtökön bennt voltam csináltattam a körmöm. beugrott egyzser csak. szó szerint. kereste anyum. ő már szerencsére hazament. leült kávézott. dumálgattunk. ez volt 6kor. este negyed8kor mondta, hogy megy. aztán megvárt végül. onnan együtt mentünk. negyed9kor végeztünk a körmömmel. mentünk a buszhoz. ott 1,5 órát elhülyültünk, nagyon jó volt. aztán elhívott péntekre találkozni... mondtam hogy írjon fbn, akkor kiderül mi lesz. beszélgettünk, pénteken összejött a tali. legjobb barátnőm és a kiszemeltje is jött, dupla randi volt. negyed2től 4ig. addig nagyon jól elvoltunk ketten. 4kor lelépett barátnőm, 5kor a kiszemeltje. mi meg ketten ültünk a Deákon.. ott beszélgettünk. mászkáltunk, átmentünk ismerőséhez, és végül iszogattunk meg ott aludtunk és olyan 23:00 fele elcsattant az első csók. másnap hazamentünk. du. persze hogy egyszerre mentünk bár tök máshova. megvárt együtt mentünk, röhögcséltünk. este mentem bulizni, végig beszéltünk telefonon. sms, hívás, minden játszott. ma reggel 6ig volt melóba és 11ig ott maradt pesten, hogy megvárjon, és velem lehessen, mert lekéstem a vonatom. minden nap elmondja, hogy mennyire szeret velem lenni, hogy mennyire imád, hogy milyen bolond vagyok. a korkülönbséggel húzzuk egymást mindig "öregember, tata, vénember, öregszagú, stb" "kislány, kicsi lány, törpe, bolond, fiatalka, lányom, stb" nagyon szeretek vele lenni. imádom a személyiségét, a mosolyát, a szemeit, a dumáját, amikor bambul, amikor kancsalít, amikor egyszer csak elkezdünk táncolni az utcán, amikor veszekszünk, hogy néni vagy bácsi van előttünk, és hasonlók. ő is szeret velem lenni. holnap is találkozunk, ma is mentünk volna még el, hétvégén is együtt leszünk. anyámhoz jár szalonba.. anyu hallgatja minden nap a csajozós sztorijait.. és nem tudom.. mindig mondja, hogy mennyire hiányzik neki a bolond fejem, a szép mosolyom.. nem tudom mi legyen.. kezdek beleszeretni.. ő is bolond, mint egy 17 éves.. nem tudom mi legyen.. nem járunk, csak randizgatunk a korra való tekintettel, de ő is összejönne velem.. nagyon vészes? segítsetek. köszönöm.

2013. ápr. 21. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ebben a korosztályban soknak tartom
2013. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sok... keress a saját korosztályodban. tudom hogy nehéz, meg minden, de még egyszer hálás leszel, hogy nem kezdtél ennyi idősen idősebbel
2013. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most még veszélyes
2013. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok
2013. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sok. lehet hogy tiszta mások a vágyaitok
2013. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
civilizalt helyeken ez mar pedofil,bortonbe dobnak
2013. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azigen, te se vagy semmi...csütörtökön találkozóra hív, pénteken meg már egy ismerősének a lakásán iszogattok. Ezek után megvan a véleményem rólad is, de megtartom magamnak, nem taposok bele törékeny és meg nem értett lelki világodba. Egyébként igen, sok.
2013. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ebbe nemtudom mi a nagy cucc hogy vele.iszogatok .. amugy .. torekeny kicsi eretlen lelkem? hmm .. viccesvicces ..


amugy. szoval mindenki szerint sok :/ pedig tokeletesen egymasra talaltunk.. de ertem .. :/

2013. ápr. 22. 06:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem...
2013. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok!
2013. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!