Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajokat miért zavarja annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokat miért zavarja annyira a korkülönbség?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok,h pl egy 19 éves csaj jöjjön össze egy 14 éves sráccal...de pl egy 16 éves srác egy 18,19 éves csajjal miért ne?term.ha a srác is érettebb és nem 1 gyerekes fsz.(mellesleg,anyám és köztem is 30 év van mégis szeretem)

16/f


2013. ápr. 15. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"mellesleg,anyám és köztem is 30 év van mégis szeretem" anyáddal jársz? :D
2013. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,azzal csak példáztam :D
2013. ápr. 15. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
nem mindegyik csaj foglalkozik a korkülönbséggel,én egy 20 éves csajjal élvezkedek .. 40 F
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

AZ öcsém is 16, és lehetetlen elképzelnem,hogy valaki vele egyidőssel járjak, főleg,hogy látom mennyivel éretlenebb gondolkodású. És én még nem találkoztam olyan 16 évessel, aki úgy vélekedne dolgokról,mint én. Ebben a korban még nagyon sokat számít az a 2-3 év is. Mondjuk eszembe sem jutna fiatalabbal összejönni.

19/L

2013. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még ez nagyon nagy különbség, főleg ha a srác a fiatalabb. Később már nem zavaró.
2013. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ivan Iljics ***** válasza:

Kamaszkor 12-13 éves kortól tart 19-20 éves korig (általában).


Ez idő alatt az ember nagyon erősen formálódik. A gondolkodásmódja, szokásai, izlése mind nagyon gyorsan változik ahogyan halad az érettség felé.


Ilyen idős korban egy év is nagyon sokat számít, nem hogy kettő vagy három.

A lányok korai érése vezet ahhoz a jelenséghez hogy kevés lány akar vele egykorúval járni, mivel a fiúk kb. egy évvel le vannak maradva. Később ez teljesen mindegy lesz.

2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a pasik alapból később érnek, mint alányok. Agyilag, úgy értem. És nagyon sok 16-19 éves csaj komoly gondolkodású, míg egy velük egykorú fiú sokszor egy 10 éves agyi szintjén ál, hát akkor egy 14-15 éves. Érted? Én 22 vagyok, és így is egy-két kivétellel csak 25-28 feletti korosztályból találok olyan pasit, aki nem agyilag zokni.
2013. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!