Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok az az 5 év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok az az 5 év korkülönbség? Tapasztalatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, sajnos már bő egy éve egyedülálló.

Az előző párkapcsolatom egy megcsalással ért véget, pedig én végig hűséges voltam, olyan típus vagyok.

Azóta kicsit tartok mindentől, nem akarom, hogy még egyszer ilyen megalázott helyzetbe kerüljek, nem is nagyon szoktam csak úgy spontán ismerkedni.


Viszont a héten megismertem egy nagyon szimpatikus lányt, akivel egy iskolába járunk (én utolsó éves vagyok a technikumon, ő 9.-es) viszont nem tudom mit tegyek.

Külsőre abszolút az én esetem, idáig úgy néz ki, hogy belsőre is teljesen passzol hozzám. Kicsit bohókás, mint minden ilyen korú lány, de jól tanul és ki tudja fejezni magát.


Sok ismerősömtől hallottam még régebben, hogy az ilyen kapcsolatok nem hosszú életűek és azalatt is végig a vita fog menni, mivel én már felnőtt vagyok, ő viszont még csak gyerek.


Kérdésem: Mit tennétek a helyemben? Az eszemre vagy a szívemre hallgassak? Működhet a kapcsolat?

Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 13. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Így igen, sok.
2013. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a korban még sok. Egyszerűen azért mert ő még gyerek, te már nem vagy az.
2013. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne sok? Én 25 leszek 3 hónap múlva, a barátnőm pedig most lesz 19... és egyetlen egyszer sem merült fel a korkülönbség problémaként (max. ő szívat engem az őszhajszálaimmal :D )
2013. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal én 15 ő pedig 22, és még egyszer sem vitáztunk, sőt minden nap egyre jobban szeretjük egymást :) szerintem egy próbát nálatok is megérne :)
2013. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok, csak tudj másképp viszonyulni hozzá. Teljesen más az értékrendje mint egy korodbélinek, de ha jól érzed magad vele, akkor nem tök mindegy? Annyira azért nem sok az 5. év, te is viszonylag fiatal vagy még, attól, hogy ő papíron nem felnőtt...


Nekem volt idősebb, velem egykorú és sokkal fiatalabb csaj akivel kavartam. Még a fiatalabbakkal éreztem a legjobban magam.

2013. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Én más oldalról közelíteném meg a dolgot. A lányom 12 éves. Ha belegondolok, hogy 3 év múlva beállít egy 20 éves pasival...Főleg, ha azt is megtudnám, hogy a pasi azért választ gyereket, mert fél egy egy felnőtt nővel kapcsolatot kezdeni. Nagyon nem örülnék neki, és akkor még finom voltam.
2013. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: na igen, ez az értékrend dolog, ami nekem is idegen, az eddigi 2 barátnőm mindig korombeli volt (17, 19 évesek)


6-os válaszoló: én is máshogy közelíteném meg a dolgot. 19 évesen kiderül a barátnődről, hogy megcsalt, nem is egyszer. Ekkor nyilván elmegy a kedved az egész csajozósditól, de jön egy lány, akivel nagyon jól kijöttök, tetszik neked stb. de abszolút nem egy korosztályban vagytok, soha nem is volt olyan fiatal barátnőd

2013. ápr. 13. 23:24
 8/16 anonim ***** válasza:

ebben a korban meg soknak tunhet


de ha te is turelmes vagy. egyutt elszorakoztok.

nem arrol szol hogy meg akarod szegeny kislanyt dugni.

hanem hogy meg jol elvagytok, "jartok"

akkor szerintem okes.


meg fiatal.

de idovel ez a korkulonbseg nem sok.

ha tenyleg kedveled adj neki egy eselyt.


nalunk most 18 ev korkulonbseg van.

ez 7 eve nagyon soknak tunt volna...

de most nem az...

2013. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem a szexre megy ki a dolog!
2013. ápr. 13. 23:28
 10/16 anonim ***** válasza:
ha eltudtok beszélgetni komolyan,és hülyéskedni is tudtok,akkor próbáljátok meg :) szerintem működhet
2013. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!