Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok az az 5 év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok az az 5 év korkülönbség? Tapasztalatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, sajnos már bő egy éve egyedülálló.

Az előző párkapcsolatom egy megcsalással ért véget, pedig én végig hűséges voltam, olyan típus vagyok.

Azóta kicsit tartok mindentől, nem akarom, hogy még egyszer ilyen megalázott helyzetbe kerüljek, nem is nagyon szoktam csak úgy spontán ismerkedni.


Viszont a héten megismertem egy nagyon szimpatikus lányt, akivel egy iskolába járunk (én utolsó éves vagyok a technikumon, ő 9.-es) viszont nem tudom mit tegyek.

Külsőre abszolút az én esetem, idáig úgy néz ki, hogy belsőre is teljesen passzol hozzám. Kicsit bohókás, mint minden ilyen korú lány, de jól tanul és ki tudja fejezni magát.


Sok ismerősömtől hallottam még régebben, hogy az ilyen kapcsolatok nem hosszú életűek és azalatt is végig a vita fog menni, mivel én már felnőtt vagyok, ő viszont még csak gyerek.


Kérdésem: Mit tennétek a helyemben? Az eszemre vagy a szívemre hallgassak? Működhet a kapcsolat?

Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 13. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok meg, viszont arra számítsatok, hogy a lány fog kapni hideget, meleget! Én is 15 éves vagyok. Volt egy velem egykorú osztálytársam, nála azt hiszem négy évvel idősebb fiúja volt. Nyilván végig szívatták őt: hogy a pasi pedofil, meg hogy már biztos d*gtak, mindenbe bele tudták szűrni azt, hogy a pasi mennyivel idősebb. (Azóta is együtt vannak, már két és fél éve!)

Aztán, én is több hónap találkozás, sok beszélgetés után vívódni kezdtem. 14 voltam, a fiú 20. Nyilván mit gondoltam volna? Ő túl idős hozzám, úgyis komolytalannak tartana, talán el se hinné, hogy szeretem. Mit gondolt ő? Sokkal fiatalabb mint én, úgyis komolytalannak tartana, s nem hinné el, hogy szeretem... :D

2 hónap bénázás után, mások közrejátszásával összejöttünk. Másfél éve vagyunk együtt.

S a mostani párom pedig nem azért jött össze velem, mert nem tudna mást keresni helyettem. Nagyon sok jelentkező akadt erre a helyre, de az ő szívét is kijátszották egyszer, így nem is vette komolyan ezeket a jelentkezőket. Velem pedig tök jogosan mert beszélgetni, hisz nem hihette, hogy belém szeret. Aztán mégis, és akkor mi van? Harminc éve kifejezetten kötelező volt az ilyen korkülönbség...

(Bocsi, ha kicsit összeszedetlen :D) 15/L

2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy engem is lépten-nyomon cseszegetnek. Általában figyelmen kívül hagyom őket, de az ember nem tudja sajnos mindig csukva tartani a fülét és a szemét. Mindig állj mellette, és biztasd, pláne, hogy ő is most éli a változó, hisztis korát :)
2013. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon kedves vagy! :)
2013. ápr. 15. 21:04
 14/16 whoviangirl ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire aktuális még a válasz, de azért én is szeretnék még hozzátenni az előző válaszolókhoz.

Igen, ez valóban kicsit nagyobb korkülönbség már, de ez nem kell, hogy számítson. A lánynak biztosan nem fog, saját tapasztalatból tudom:) 15 év körül vannak problémáink, amikbe belelovaljuk magunkat, és ilyenkor nincs jobb annál, mint hogy valaki higgadt, felnőtt fejjel meghallgat minket.

Ha neked tetszik a lány, nyugodtan próbáld meg, biztos vagyok benne, hogy jól fog elsülni. A kérdésből, és aztán a későbbi válaszaidból látszik, hogy nem akarod kihasználni, és nagyon normálisan állsz hozzá a dologhoz, ezt tartsd meg! :)

Hajrá!

15/L, aki egy 20 éves fiút szeret.

2013. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
15/L vagyok :) egyeltalan nem komoly , foleg ha ttenyleg egymasra tatalaltatok :) en baratom 23eves , es mar rengeteg tervunk van a jovore nezve . amugy. tudod hogy mondjak . kor? tomeg? magassag? - a a szerelemben nem szamit :)
2013. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jól mondják az ismerőseid, Két külön világ két külön életfelfogással... Nem nagyon működik.
2013. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!