Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire fontos a szerelem? Tudtok úgy járni egy pasival hogy nem vagytok belé szerelmesek?

Figyelt kérdés
Először is 18-20 feletti lányok válaszát várom. Köszönöm!! :)

2013. ápr. 8. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem,és már 2éve nem tudok komoly kapcsolatot létesiteni,mert nem tudok szerelembe esni.
2013. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék úgy együtt lenni valakivel, hogy nem szeretem. Szóval ez nagyon fontos nekem. 26L
2013. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Én is ugyanígy gondolom,mint a fenti válaszolók!..

De akkor egyet NEM értek!

Akkor az én párom miért tart még mindig a házában,amikor szinte minden jel arra utal,h már nem szeret..

Vagy már megint Én vagyok a hülye?????

O.o

2013. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Most lehet én vagyok az ostba de az egésznek nem anszerelem a lényege? Miért járnék anélkül egy sráccal? Unaloműzés? Arra vannak jobb programjaim is...
2013. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Hát azért a szerelem egy párkapcsolatban elengedhetetlen,szerintem anélkül NEM is működne!

Vagyis Én biztos nem tudnék valakivel úgy lenni,h Csak szeretem mint embert,vagy felnézek Rá,de NEM több. ..

Azért egy az ez idővel úgyis kiütközik,a másik meg az,h Én NEM jósolok az ilyesfajta kapcsolatoknak hosszú időt!!

Ennyi!

2013. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!! :)
2013. ápr. 8. 10:38
 9/18 anonim válasza:

Hát nincs mit!

Nincs olyan kérdés,amire Ne jönne válasz!! ;-)

2013. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek amúgy. Legjobb példák a buta, amerikai filmek, ahol a következő a szituáció: gimi, népszerű lány és népszerű fiú =utcára, mutogatni való. Ez jellemző a mai fiatalokra is, hogy csak azért járnak valakivel, mert jól lehet felvágni egymás előtt, a szerelemhez semmi köze. akinek nem inge, ne vegyem agára. Én személy szerint nem tudnék olyan férfival járni, akibe nem vagyok szerelmes. Ez undorító, és etikátlan, főleg, ha a másik szerelmes beléd.
2013. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!