Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon fontos légyszi segitsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos légyszi segitsen aki tud!? :" (

Figyelt kérdés

A baràtommal szeptember ota vagyunk együtt külföldön élek és olyan 2-3 honaponta haza szoktunk jönni.Az elején soha nem talàlkoztunk de nem mondta el hogy miért én azt hittem hogy màs lànnyal van vagy csak azért nem talàlkozunk mert nincsen kedve velem lenni. Az ösziszünetbe hazajöttem és megismerkedtem egy magyar fiùval és belezùgtam. Miutàn elmondtam a baràtomnak közölte velem hogy azért nem tudtunk talàlkozni mert baja van a szivével és suli utàn a korhàzba kellett mennie rettenetesen éreztem magam! Amikor visszajöttem a szünetröl ö összejött egy màsik lànnyal hogy engem féltékennyé tegyen ami sikerült is... Az a lényeg hogy utna egy héttel késöbb megint együtt voltunk. Azota màr nagyon sokmiden történt köztünk, de néha visszajön neki ez az egy hét amikor otthon voltam és mindig kiborul. Most éppen a szakitàs szélén àllunk emiatt!:'( Màr ezerszer megbàntam amit tettem nagyon szeretem annyira félek hogy szakitani fog!:"( Bàrmit megtennék hogy velem maradjon! amiota ez történt nam is voltam magyarorszàgon! még karàcsonyra se mentem haza!

Ja és még az is a baja hogy nem beszélek sokat:( de annyira zavar a nyelv és félek hülyeséget mondani elötte:(

Tudtok erre mondani valamit?? esetleg valami tanàcs??

a hülyeségektöl légyszi kiméljetek tényleg nagyon félek:'(

köszönöm a hasznos vàlaszokta!



2013. márc. 25. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy mondd el neki mit érzel iránta, és hogy az a másik csak tévedés volt. De ez talán mindegy is, csak beszéljétek meg a dolgot.


Amúgy ti most együtt vagytok, vagy ő magyarországon van? Ha távol vagytok akkor az viszont gond...

2013. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a baràtom francia franciaorszàgban vagyok de màr megbeszéltük de még mindig haragszik ràm màr honapok teltek el azota de még mindig nagyon haragszik ràm màr mindent elmondtam neki az érzéseimröl de szinte lepereg ö is szeret aztmondta hogy csak azért nem bir szakitani mert nagyon szeret de attol hogy szeret még nem fog ràm kevésbé haragudni és félek hogy szakitani fog:(
2013. márc. 25. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

ha tényleg szeret, nem hagy el. Viszont kis szünet lehet nem ártana, ha másképp nem megy, hogy végiggondolja. De te se tapadj rá folyamatosan az érzéseiddel, mert lehet az is terhes neki.

Szurkolok nektek! :)

2013. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi a tanàcsokat:)
2013. ápr. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!