Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem, valaki segítsen! Nagyon fontos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom fél éve szakított velem, mert nagyon furcsa, de hirtelen kiszeretett belőlem, mindezt azért, mert iszonyatosan megbántottam. Nagyon csúnyán beszéltem vele, a kutyámmal is szebben szoktam. Nem voltam teljesen magamnál, egyszerűen dühkitörésem let. Bennem is gyűlt már a feszültség, benne is. Előtte nagyon szerelemes volt belém, de a veszekedés után valami meghalt benne. Az a szörnyű az egészben, hogy sem ő, sem én nem értem, ez hogy történhetett. Valami utána már nem volt ugyanolyan. Azt mondta, kiszeretett belőlem. Most újra megkerestem, hiszen bennem semmit sem csillapodott az érzés, de nem akarja újrakezdeni. Lerohantam, nem így kellett volna, de elmondtam, milyen borzalmas nélküle. Vonzódik hozzám, teszek neki, de fél az újrakezdéstől. Szeretném benne újra lángra lobbantani a szerelmet, hiszen érzem, hogy ez nem lehetetlen(nagyon furcsa srác), de ehhez az kell, hogy úgy hívjam el szórakozni, vagy bármi hasonló, hogy ne érezze kötelezettségnek. Szeretném, ha azért még barátok lennénk. Mit tegyek? -egy tinédzser fiú (16), és 17 éves barátnője
2011. aug. 28. 15:52
 1/5 MákosLajos ***** válasza:
húha hát rengeteg ilyen sztorit hallottam és meg is éltem ilyet a javaslatom a türelem és a feltétlen bizalom volt akiknek szerencsésen elrendeződött mindent de ismertem olyat is akik még évekig szenvedtek mire letudták zárni...
2011. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted keressem őt, mint egy barát, vagy hagyjam egy ideig? :)
2011. aug. 28. 15:56
 3/5 MákosLajos ***** válasza:
hát akiknél jól alakult minden közel fél éves huzavona és sok baráti rábeszélés segített
2011. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.. Tehát ha elsőre nem sikerül, még nem baj, ha NEM ADOM FEL a reményt? :)

Tényleg szeretném, ha sikerülne. Bár a barátok nem tudnak róla..

2011. aug. 28. 16:23
 5/5 MákosLajos ***** válasza:
hát a reményt elvileg sosem szabadna feladni de valamikor már csak 1 bolond képes küzdeni a reménytelenség ellenére is. de én szurkolok nektek
2011. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!