Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem, valaki segítsen. Hogyan szerezzem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egyre jobban távolodik tőlem el, mert szerelmes vagyok belé, több, mint két éve, és ezt nemrégen megint megtudta. =( Nem akar se tőlem, sem amúgy senkitől semmit.


Hogy szerezzem vissza a barátságát? Tudom, hogy hülyeséget követtem el, mert magamban kellett volna tartani (nem neki mondtam el, hanem kb. az összes barátomnak, onnan jutott neki is a fülébe), de nem bírtam ki, hogy ne áradozzak róla. A barátsága mindennél fontosabb, nem bírnám ki egyszerűen, hogyha elveszíteném őt. Mit tegyek? Utóbbi hetekben sosem ír rám MSN-en, én meg mindig, de általában nem válaszol normálisan semmire, csak flegmán, tő mondatokban. Én mindig kedves vagyok vele, próbálom őt felvidítani, mert mostanában úgy tűnik, hogy nagyon rossz kedve van, de szerintem le sem kakilja. Tegnap is találkoztam vele, hozzám sem szólt kb. ami nagyon rosszul esett.


Szeretném tisztázni vele a dolgot, hogy tökéletesen elfogadtam, hogy nem érez irántam semmit, és soha többet nem hozom fel senkinek ezt a témát, de félek, hogy csak rosszabb lenne, viszont félek, hogy ezt nem tudja, és azt hiszi, hogy nyomulok rá, pedig egyáltalán nem volt ez a célom, régebben sem.


Mások szerint csak úgy lehetnék vele újra jóban, hogyha feltűnően beleszeretnék egy másik fiúba, de az a baj, hogy egy pasira nem tudok ránézni mostanában. Nincsen az ismeretségi körömben korombeli srác, akivel el tudnám képzelni az életemet. Egyszóval kedves, okos, van egy bizonyos stílusa, meg hasonlók. Kb. ennyi. Kérem, hogy segítsetek, mert nagyon rossz így. Bocsánat az elnagyolt fogalmazásom miatt.


2011. febr. 19. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit békén kéne ahgynod,hogy gondolkozzon. Nem tudhatod,hogy mi jár a fejében. Kicsit hagyd a pasikank kell egy kis szabadtér, hoyg tudjanak gondolkozni. Hiába "csak egy barát" neki is kell egy kis gondolkodási idő. Későbbmegbeszéld meg vele, de elötte várj,

kitudja hát,ha más irányba változik,mint amire vársz :) De ne éld bele magad! Türelem!

2011. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hát figyelj. szerintem hívd el hozzátok... mondd neki hogy beszélni szeretnél vele... élőben. mert ez így nem mehet tovább... ha átmegy akkor félsiker.. ha nem akkor muszáj leszel msn-en leírni.

Mondd neki: hogy nagyon szarul esik neked hogy így bánik veled... és hogy nem veszi figyelembe az eddigi jó kapcsolatotokat... és hogy lehet hogy azéer hitted azt hogy szerelmes avgy.. mert tulzottan jóban voltatok.. és ez csak nagyon jó barátság csak félreértelmezted.

és mikor taliztok... te is legyél egy kicsit flegmább... mintha nem nagyon érdekelne ez a kibékülős dolog.. ne legyél rámenős mert akkor "elijeszted"...

hát én így gondolom.

remélem tudtam vmit segíteni

2011. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem ne várj.. mert a fiúk össze vissza az idő alatt hülyeségeket gondolnak.. és hogyha van most egy tévhite.. még meg kell akadályozni hogy tovább fejlesssze....

mert a fiúk képesek kitalálni dolgokat... szóval ne halasztgasd... beszélj még most vele... :)

2011. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, abban egyet értek a második válaszolóval, hogy lehet, hogy csak azért nem veszett el még bennem a remény, mert mindig rettenetesen kedves velem, kivéve ugye mostanában. Élőben amúgy nem találkozunk olyan gyakran, havonta kb. kétszer-háromszor, akkor sem ketten, hanem barátokkal együtt, viszont ha tisztázom vele, mindenképpen úgy akarom, hogy közben a szemébe nézek. Azt már nem tartom jó ötletnek, hogy elhívom valahová, úgy, hogy csak ketten vagyunk, mert szintén félek, hogy valami randi szerűségnek fogja hinni, és kapásból nemet mond. Egyelőre az is necces, hogy találkozni akar velem bármikor is. Egyszóval rettenetes ez a helyzet, borzalmas kedvem van miatta.
2011. febr. 19. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló szituációban, volt egy srác, akivel nagyon jó haverok voltunk, minden nap együtt lógtunk, én beleszerettem, és el is mondtam neki, de ő nem akart tőlem semmit. És elkezdett eltávolodni tőlem. Nem tudod, h a te barátod miért teszi, de azt el tudom mondani, ő miért tette. Azt gondolta, hogy ha eltávolodik és bunkó vele, akkor majd elmúlik, és nem fogom szeretni. El nem múlt, de tényleg sokat segített, hogy nem találkoztunk, és keveset is beszéltünk. El csak akkor múlik, ha beleszeretsz valaki másba. Szerencsére már én is túl vagyok rajta...

Szóval sztem ne erőltesd, hagyd őt, neked is könnyebb lesz, ha nem lógtok folyton együtt.

2011. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú neharagudj,h ezt mondom,de egy barátság már nem funkcionálhat barátságként,ha az egyik fél szerelmes lett a másikba.Pláne,hogy ő már tudja rólad ezt...Ha ő is érezne valamit irántad,akkor nyitna feléd akár barátsággal.Ahogy leírtad,viszont inkább el akar lökni magától.Viszont,hogy ha emiatt megszakítja veled a kapcsolatot,akkor a részéről nem is volt ez mégcsak barátság sem!Mivel ő nem keres téged msn,és még személyesen sem szól hozzád,én inkább hagynám.

Ne keresd egy ideig!Várhatsz,h hátha később keresni fog...De ha nem keres,akkor ennyi volt a nagy barátságotok...23N

2011. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!