Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy szeret? Valaki kérem segítsen.

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel pár napja járok.Kiderült hogy elsőnek csak a szexre kellettem volna(haverja mondta) de most már állítolag szeret engem(haverja mondta).


Szerintetek hogy féltékeny az mit jelent?Mert ma a féltékenység jeleit mutatta.


ő 15 én 16.

mi a véleményetek?


2009. szept. 19. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a haverját finoman ki kellene iktatni ezekből a dolgokból és próbáld meg egyedül felmérni a terepet...nagyon sok mindent lehet érezni...gondolom pár nap alatt nem lettél még igazán szerelmes így nincs az a rózsaszín köd, addig pedig minden naívság nélkül át kell látnod a dolgokat...te őt választottad nem a haverját, így rá kellene koncentrálnod ;)
2009. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

HÁNYSZOR FOGOD MÉG EZT A KÉRDÉST FELTENNI, HÁT MÁR VAGY 5000-REN VÁLASZOLTAK RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!

L/22

2009. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még ha nem is szerelmes beléd is lehet féltékeny, piszkálja a csőrét, hogyha esetleg mással lát, sérti a büszkeségét... Mellesleg egy barátnőm kapcsolata is így kezdődött, ettől függetlenül több mint másfél éve vannak együtt. Emberfüggő.
2009. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
marha klassz vagy utolsó. szerintem ezen az oldalom még biztos vannak ilyen jellegű kérdések. én is láttam ehhez hasonlót de nem teljesen ugyanilyeneket. na mindegy nem megyek bele felesleges vitákba.mert én tanácsot nem pedig vitát szeretnék.
2009. szept. 19. 22:18
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi utolsó elötti
2009. szept. 20. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!