Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvirág0724 kérdése:

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Az exbarátommal 1 hete mentünk szét, számomra nagyon megalázó módon. Pár napra rá egy régi ismerősöm, aki a legjobb barátom volt és akibe szerelmes voltam, felkeresett, hogy 5 éve szeret és vár rám. Ti belevágnátok pár hónap után?

2013. ápr. 7. 08:12
1 2
 1/13 sziszka12 válasza:
figyi a legjobban úgy tudsz elfeledni valakit ( már ha el akarod felejteni ) hogy szerzel helyette egy másikat és én csak azt tudom javasolni hogy ellöte győződj meg arról hogy télleg igaz az hogy már enyi ideje keres vagy csak egy tippikus csajozos duma lett volna amire azt hiszi hogy majd oda rohansz hozzá tárt karokal szóval probáld meg kideríteni!!!
2013. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a része igaz, 8 évig voltunk osztálytársak, és közben sokszor keresett, nem is figylet másra.
2013. ápr. 7. 08:21
 3/13 Szilvia07 ***** válasza:

Szerintem nem fasza úgy hozzáállni valakihez, hogy eleve azt feltételezed, hogy hazudik. Akkor inkább hagyd a fenébe. Már azelőtt hazugnak neveznéd, hogy meg sem ismerted. Ezzel csak magadat minősítenéd.

... ez inkább az előző hozzászólásra volt reakció...

No de!

Meg van valahol írva, hogy hány hónap, nap, perc után lehet valakivel új kapcsolatba kezdeni?

Kérlek válaszolj rá magadban, aztán aszerint cselekedj!

Ne a társadalmi elvárásoknak akarj megfelelni, ne a szomszédnak, ne a barátnődnek, ne a postásnak. Egyedül csak magadnak!

Szép napot! Balzsamosat, madárcsicsergőset! :-)

2013. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Naná, ki nem hagynám. Látványosan, facebookon szerelmi vallomás közös képek, minden ami kell..

Had egye az ideg az exem főleg ha köcsög volt velem, ennyi a minimum tőlem. :)

Erre készülök éppen.

2013. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elhívott a Pécsi Egyetemi Napokra. Menjek?
2013. ápr. 7. 15:01
 6/13 anonim válasza:
szerintem mindenképp találkozz vele előtte. és majd utána dönts. :)
2013. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mármint melyik? az ex vagy a régi ismerős hivott el? Akármelyik is, menj el!
2013. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az új! :)
2013. ápr. 7. 20:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Az melyik? Mind a kettő régi nem? Az új régi barát?? :D LOL
2013. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, az amelyik most udvarol, nem az amelyikkel szakította. Kicsit szappanoperás. :)
2013. ápr. 7. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!