Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Azért el fog hagyni, mert erkölcstelen vagyok? HELP! (többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja megismerkedtem egy nagyon aranyos pasival, nem egy szépség, mindenki mondta nem hozzám való, mert én sokkal szebb vagyok állítólag, de engem ezek a dolgok sose érdekeltek, hogy hogy néz ki a másik. Nagyon jól megvoltunk, megszerettem, de fura volt, hogy így szexről soha nem beszéltünk. Egyik nap mikor kettesben voltunk a lakásban, tudom nőnek nem illik kezdeményezni, de már nem bírtam és hát elkezdtem simogatni és egyre lejjebb, erre felpattant, hogy nagyon csalódott bennem, házasság előtt ilyet nem szabad stb. és dühösen elment. Én nem tudtam köpni se semmi :( 2 napja nem nagyon akar beszélni velem. Hogy tudom kiengesztelni szerintetek, nagyon megszerettem :( Tényleg ilyen erkölcstelen lennék, hogy így viselkedjen velem?

köszi a válaszokat előre is


(én: 25 barátom: 28 éves)


2013. márc. 7. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez nem lesz könnyű eset, bár megpróbálhatod. A neveléséből adódóan, ő így áll hozzá. Na ilyennel nem találkoztam.

Találkozzál vele és finoman, kezdjél vele beszélgetni. Ő erre érzékenyebben fog reagálni, kérjél bocsánatot.

Viszont Te nem figyeltél az eddig eltöltött időre, mire hogyan reagál. Észre kellett volna venned.

Látod utólag mondod, hogy nem beszéltetek szexről, tehát nem lehetett volna neki esni. Kérjél bocsánatot, közben döntsd el, mit akarsz vele, mert ő még nem volt ám senkivel. N

2013. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Cseppet sem vagy erkölcstelen,alap dolog,hogy kívánod a barátodat.Ő meg hülye,hogy visszautasított.
2013. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fospuska ***** válasza:
ő ilyen,valószínű vallásos nevelést kapott. ha akarsz,alkalmazkodsz hozzá,de valószínű,hogy ebben az esetben az élet más területein is lesznek komoly súrlódások. ettől erkölcstelen nem vagy,de nagy az értékrendbeli különbség köztetek. ez hosszú távon nem annyira kifizetődő,mint a mellékelt ábra is mutatja.
2013. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amai világban ritka az ilyen, ezért nem a Te hibád. Neki kellett voolna ezt még az elején tisztázni. Mindenképp üljetek le megbeszélni ezt. Nincs miért kiengesztelned. Honnan tudhattad volna...? Majd írd meg mi volt. 28/N
2013. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
És te csak házasság után akarod csinálni? NE! Szerintem hagyd, hogy elhagyjon, vagy tedd meg te...
2013. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen vallásos pasim, szex nélkül 11 hónapig tartott a nagy szerelem, tovább nem bírtam, és tudatosult bennem, hogy nem akarok a házasságig várni, úgyhogy kidobtam. Szerintem az a legjobb, ha hagyod, hadd menjen és keressen olyat, akivel azonos az értékrendje. Veled jól láthatóan nem az.


25/N

2013. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hagyd a fenébe, még ha házasság után lenne is szex, erősen kétlem, hogy olyan lenen, amilyet te szeretnél...Különben meg tapló dolog volt tőle erről nem szólni, aztán meg letámadni téged azzal, hogy erkölcstelen vagy. Ez egy idióta, és nem az esetleges vallási meggyőződése miatt, bár ez is inkább megrögzött bigottságnak tűnik, nem valami fennkölt gondolatnak.
2013. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-nek

Persze hogy szexért nem hagynám el.

Mert aki elhagyja ezért nem igazán szereti, egy filozófus. mondta mi az igazi szeretet? feltétel nélküli adás. Ha ezért szakítanék önző lennék, mert azért hagynám el, mert nekem nem jó valami

A másik meg hogy egy kapcsolatban fontos a szex de nem a legfontosabb, tehát ha egy fontos dolog ütközik egy legfontosabbal, akkor a legfontosabb fog győzni

2013. márc. 7. 12:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit írsz, úgy baromság, ahogy van. Lehet, hogy elméletben működik, de a gyakorlat nem fog igazolni.
2013. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt kicsit furának tartottam: "Ha ezért szakítanék önző lennék, mert azért hagynám el, mert nekem nem jó valami"

Mégis, mi másért szakítanak az emberek szerinted? Azért, mert az egyiknek nem jó valami. Ez nem önzőség, nem passzol mindenki mindenkihez...

2013. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!