Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
a barátom facebookja megnyitva maradt én meg megnéztem az üzeneteit de azért mert sejtettem,hogy bejön neki egy csaj és lám igazam lett... a haverjával beszéltek a csajról ,hogy de megdugnám stb.. és mikor megkérdeztem ,hogy ez mi?(mert régebben kérdeztem h bejön-e azt mondta h nem) azt mondta ,hogy azért írta azt mert akkor épp szakítottunk (1 hónapig se voltunk kb külön)és nem is jön be neki csak jól esett ilyet írnia meg a haverjának is bejön ,ja és a csaj a munkatársa és 5 en vannak így nagyon jóba a csajjal is jóba van és engem zavar,hogy ennyire jóba vannak ,tudom, hogy nem csalna meg mert szeret de akkor is zavar ez az egész,hogy nem tudom lehet rá csorgatja a nyálát amikor dolgozik.
2013. febr. 9. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

nem szép dolog elolvasni az üzeneteit...

és szerintem rögtön szakíts vele ezért ő jobban jár ha elveszít 1 ilyen hisztis pi.csát

2013. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 canadafan ***** válasza:
Ha tudod hogy nem csalna meg akkor ne féltékenykedj. Minden pasi egy csomó jó csajra mondja, hogy megdugná, ez tök alap..örülj neki, hogy nem teszi meg. Te sem vakságot fogadtál, nem?
2013. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az h. megdugná sokat nem számít... Legtöbb férfi a női ismerőseinek 60-70%át meghúzná
2013. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó én is megnézek pasikat de a közvetlen környezetembe nincs olyan pasi barátom aki bejönne.
2013. febr. 9. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
de te nem értesz minken mi még egy kecskét is meghúznánk
2013. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért azon gondolkodj el,hogy egy hónapig se voltatok külön és már hol jár az agya..nem azon,hogy téged visszaszerezzen..szerintem hagyjad.
2013. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!