Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit mondanátok neki a helyembe?

Figyelt kérdés
Ha az exetek össze jönne a barátnőtökkel, és azután a lány irkálna nektek egy idő múlva még ezek után.. hogy össze akarna futni beszélgetni... meg ilyenek...Ti mit mondanátok neki?egyszerűen úgy csinál a lány mintha semmi se történt volna...
2013. márc. 28. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szóval az ex (férfi) a barátnőmmel jönne össze? és utána mág csacsogni akarna? na neeeem....
2013. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a barátnő akar összefutni beszélgetni? Vagy most mi van?!
2013. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én onnantól nem is tartanám az illetőt a barátnőmnek,hogy az exemmel képes volt összejönni.Szóval én tuti leráznám.
2013. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

Szóval te vagy a lány a pasiddal szakítottatok, és a barátnőd összejött az ex pasiddal.


Ergo ő a volt pasid, ha már nem vagy vele, és a pasival nem háború közepette váltatok szét akkro a barátnőd összejöhet vele ha akar. Ezt nem lehet megszabni.

Az viszont érthető ha az után az exed miatt nem akarsz találkozganti a barátnőddel. De szerintem e miatt nem kell letagadnod hogy ő a barátnőd amennyiben nem tett neked semmi rosszat...

2013. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A csajt átlépném, és elküldeném oda ahová való:D
2013. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen a barátnőm...vagyis a volt.. mert én már nem tartom annak csak ő aszt hiszi hogy még mindig "jóban"vagyunk.Ha már irt ezek szerint.Na és mit mondanátok neki a helyembe ha ezek után még beszélgetni akarna meg találkozgatni úgy hogy közbe az exemmel együtt van... ti milyen szöveggel ráznátok le pontossan?
2013. márc. 28. 14:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Irmátok egy jó kis szöveget hogy értsen a szóból:)Előre is köszi.
2013. márc. 28. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
ezért nem barátkozok lányokkal. rémesen kétszínűek, pletykásak, és még az exedre is képesek ráhajtani. sőőőőt, arra a pasira is, akivel éppen randiztok(tapasztalat, megtörtént velem sajnos).. ugyh én nem csevegnék vele, az tutifixxx:D
2013. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Irnátok egy jó kis szöveget hogy értsen a csaj a szóból...:)
2013. márc. 28. 17:21
 10/10 A kérdező kommentje:
szóval kellene egy jó kis szöveget írni vissza a csajnak szóval az ex barátnőmnek.hogy megértse hogy nem akarok vele társalogni se találkozni.ehhez kéne egy kis segitség mert valami jó kis szöveget kéne írni neki csak ehhez most nincs ihletem sajna...:S:S:S
2013. márc. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!