Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen lestresszelem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lestresszelem magam a párom miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt , nekem ő az első, nagyon szeretem. Ő nem az az érzelmes típus én viszont rájöttem hogy nagyon is az vagyok, hiányzik az odaadás, megbecsülés...stb.

nekem nem elég egy puszi meg egy ölelés...nála ennyi...egy szerelmes szó sincs semmi érzelem, és emellett ő elvárja hogy én állandóan puszilgassam, simogassam, kényeztessem, éreztessem vele hogy fontos nekem (ez neki nem elég , bármit teszek) és úgy érzem a felét sem kapom vissza tőle.

És ha szóvá teszem akkor én vagyok a telhetetlen meg minden ami rossz. Ő hajlamos magába fordulni, depizni...és nekem az egész életem kb arra megy rá hogy rajta próbálok segíteni hogy ő jól érezze magát...ez addig fajul hogy már elfelejtem a saját igényeimet/szükségleteimet és azt vettem észre hogy teljesen felőrölt idegileg....hetente 3x találkozunk olyankor élvezem, hogy vele lehetek, boldoggá tehetem és nem érdekel hogy nem viszoozza ezt olyan szinten ahogy én elvárnám, de a többi nap csak sírok mert akkor van időm átgondolni mindent és szörnyen kiábrándító a helyzet.

A szex sem érzelmes, nem szerlmeskedés csak szex, és ő még kijelenti hogy direkt nem csinálja azt amit szeretnék meg hogy túl sokat görcsölök, stresszelek ezen és azért nem jó nekem soha.... Hogy javítsak ezen... elhagyni nem akarom de egyszerűen kész.. mit tegyek?



2013. márc. 29. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak vége, és ezt te is tudod, csak félsz szembenézni vele.Zárd le, ez az egyetlen lehetséges jó megoldás.
2013. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen én is csinálam ezt elnyomtam a saját vágyaim igenyeim csak hogy neki jó legyen de hidd el nem éri meg, sőt ha látja hogy azt csinálhat veled amit akar ugy is fog viselkedni. Szerintem ideje egy kis büszekeséget begyüjtened és hagynod hogy ha szeret bizonyitson ő is lhet nehéz de szerintem vagy összeszeded magad és lépsz valamit vagy szakithatsz is vele mert csak szenvedés lesz benne amig birod
2013. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!