Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most már teljesen egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már teljesen egyedül vagyok, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a volt barátom kétszer is hazudott hogy szeret és hogy az exe miatt hagyott el....de ma kiderült hogy az egyik legjobb bartánömel akart randizni...és az is kiderült hogy sosem akart enngem és csak azért csókolt meg mert magányos volt....és most tudtam meg mindezt ....itt sírok és nem tudom most mihez kezdjek ....senkim sem maradt!!

2013. márc. 24. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is adj időt magadnak, hogy feldolgozd mindezt. Beszélgess sokat a barátnőiddel, próbáld elfoglalni magad valamivel. Esetleg legyél többet a családoddal, keress támaszt valakiben, ha egyedül nem megy (tudod, mint a dalban). Legközelebb pedig legyél figyelmesebb, jobban nézd meg, hogy kivel állsz szóba.
2013. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a családra nem tudok támaszkodni anyámat utálom....mások meg nem is tudtak az egészről.....az egyetlen ember akinek elmondhatnám az kb győrben van és ha 2-hetente ha tud írni...benne bizok egyedül de ő is fiu......és ha egyedül probálnám feldolgozni biztos nem sikerülne???

14 éves lány :'(

2013. márc. 24. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan menne, csak úgy nehezebb. Van az a mondás, hogy megosztott bánat fél bánat... A barátok/barátnők azért (is) vannak, hogy támaszt adjanak, amikor erre van szükség. Nem baj, hogy nem tudtak erről, mondd el nekik, biztosan meg fogják érteni, és melletted állnak majd.
2013. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ezek után mivel hogy egyik barátnöm volt az a lány bennük se bizok már szerintem megprobálom egyedül
2013. márc. 24. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, de emiatt még nem szabad bizalmatlannak lenned mindenkivel, és ne rúgd fel a baráti kapcsolataidat. Sok sikert, remélem, menni fog.
2013. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van egy személy akinek mindent elmondok csak olyan ritká tudunk beszélni,na a barátnöim meg ugyis a csaj oldalára állnának mert már vesztünk össze egyik barátnömel akkor is egyedül maradtam mindenki őt véte :(
2013. márc. 24. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor előfordulhatott, de nem alapozhatsz mindig arra, hogy most is így lesz, és nem értenek majd meg téged. És a rokonságodban sincs senki, akivel beszélhetnél (unokatesók, valaki)?
2013. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanott vagyok, ahol az az illető is, akinek mesélnél erről az egészről. Komolyan nem lenne megoldható?

Ilyet pedig ne mondj, hogy teljesen egyedül vagy! Remélem, hogy néhány hét múlva már nem is emlékszel az egészre.

2013. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!