Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen magam alatt vagyok!

Figyelt kérdés
A barátommal már 2 éve vagyok együtt. De az elmult hónapban nagyon sokat iszik, ilyen állapotban sokszor ver, amit az elején elnéztem neki, hisz részegen nem tudja, h mit csinál! De már napi szinten kell borogatnom az arcom. Lelkileg teljesen szét vagyok esve. Éjjel- nappal csak sírok. Egyszerűen kilátástalannak érzem a helyzetem. Azért írok ide, mert nagyon remélem hogy van, aki tudna nekem segíteni, hogy mit tegyek!

2013. márc. 24. 19:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd el azonnal!
2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted mit kell tenni?El kell hagynod!
2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
ja és rendőrség...de ez alap
2013. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
rendőrbácsi! rendőrbácsi!
2013. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Hogyne tudná, hogy mit csinál. Voltál már részeg? Ha nem tudja mit csinál akkor fekszik kiütve. Rossz kifogás
2013. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Ha szereted és régen nem volt ilyen egy próbát megér ha megpróbálsz vele higgadtan beszélni. Úgy hogy oda mész hozzá és meg mondod neki hogy ez így nem mehet tovább vagy abba hagyja az ivást és azt hogy ver téged vagy vége. ha szeret téged akkor megérti és így cselekszik ha nem és továbbra is ezt csinálja hagyd el azonnal.!
2013. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Anyám borogass. Miért vagy még vele??????!!!!!!!!!!!
2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Dobd ki és jelentsd fel! Ez nem normális!
2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

miért viseled el, hogy ver?

hát inkább egyedül, mint ez N

2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 LeftBehind ***** válasza:
41%
Ez most kemény lesz,de mégis hogy lehetsz annyira szolgalelkű,hogy ezek után még nem hagytad el?
2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!