Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen magam alatt vagyok!

Figyelt kérdés
A barátommal már 2 éve vagyok együtt. De az elmult hónapban nagyon sokat iszik, ilyen állapotban sokszor ver, amit az elején elnéztem neki, hisz részegen nem tudja, h mit csinál! De már napi szinten kell borogatnom az arcom. Lelkileg teljesen szét vagyok esve. Éjjel- nappal csak sírok. Egyszerűen kilátástalannak érzem a helyzetem. Azért írok ide, mert nagyon remélem hogy van, aki tudna nekem segíteni, hogy mit tegyek!

2013. márc. 24. 19:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2013. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Még sose volt ilyesmibe részem, és nem is hallottam ilyenről, ezért vagyok ilyen kétségbeesett... Nem hagyhatom el, és rendört se hívhatok rá. Mit tegyek? Nem bírom ezt elviselni. :((
2013. márc. 24. 19:48
 13/30 anonim ***** válasza:
41%
de, elhagyhatod, és rendőrt is hívhatsz
2013. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 LeftBehind ***** válasza:
57%
Mi az hogy nem hagyhatod el? Talán odaszíjazott?
2013. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg van valami oka amiért nem tudod elhagyni? Vagy máskülönben nem tudom mi itt a kérdés.
2013. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Fenyegetőzik, és folyamatosan részeg, én nem merek ellenkezni vele.
2013. márc. 24. 19:53
 17/30 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél paprikasprét, jelentsd fel, küld el elvonóra.
2013. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Akkor talán akkor menj el mikor nincs ott.

Komolyan nem értem azokat a nőket akiket agyba főbe ver a férje de nem lépnek le ilyen kifogásokra hivatkozva. Ha úgysem hagyod el ne írd ki ezt a kérdést. Minden normális ember az első vagy második komolyabb verés után elhagyná a férfit. Ha ezt nem akarod megtenni akkor vállald fel hogy addig fog verni amíg valami durva sérülést nem okoz vele, vagy halálra nem ver. Ennél többet nem lehet mondani ha kijelented hogy te aztán nem hagyod el és nem hívsz rendőrt.

2013. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 LeftBehind ***** válasza:
57%
Akkor amíg nincs otthon,szép fogd meg a fontosabb cuccaid és menj el a szüleidhez. Ott már mindegy,hogy mit pofázik. Nézd,sajnálom,de ha ilyen agresszív akkor nem fog változni és abból,hogy már fizikailag bántalmazott,neked is be kell látnod,hogy egy olyan emberhez kötöd magad,akit a legkevésbé sem érdekel a te testi és lelki épséged.
2013. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
mongyak 1 viccet: mit csinál a tyúk amikor kapirgál? SEMMIT XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!