Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen magam alatt vagyok!

Figyelt kérdés
A barátommal már 2 éve vagyok együtt. De az elmult hónapban nagyon sokat iszik, ilyen állapotban sokszor ver, amit az elején elnéztem neki, hisz részegen nem tudja, h mit csinál! De már napi szinten kell borogatnom az arcom. Lelkileg teljesen szét vagyok esve. Éjjel- nappal csak sírok. Egyszerűen kilátástalannak érzem a helyzetem. Azért írok ide, mert nagyon remélem hogy van, aki tudna nekem segíteni, hogy mit tegyek!

2013. márc. 24. 19:41
1 2 3
 21/30 LeftBehind ***** válasza:
20. Pedig azt hittem,kapirgál....
2013. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ilyen embertől nem kell félned aki nőt ver az 1 gyáva ember ezeknek csak a szájuk jár ismerek én is ilyet sajnos, fenyegetőzik de nem csinálna semmit ha elhagynád és még fel is jelentenéd.ennek nincs értelme hogy tűrsz és kikészíted magad. vagy amikor nincs bepiálva próbálj meg beszélgetni vele hogy ha nem hagyja abba az ivást akkor elhagyod, igaz ezeket az embereket nem szokta meghatni
2013. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Gratulálok drága,egy újabb áldozat vagy azok a naiv nők között,akik szerint majd megváltozik.Meg részeg volt csak azért tette,de szeret stb.

Erőszakra,megverni egy nőt nincs mentség.

Azt kell hogy mondjam,meg is érdemled,ha te ezt hagyod.Én biztos hogy lekevertem volna már párat neki,tudod van a világon önvédelem is.Engem nem verne meg senki,lehet hogy feminista a szöveg,de ez van.Jelentsd fel csak előtte készíttess látleletet.

2013. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő szándékú válaszokat.
2013. márc. 24. 20:05
 25/30 anonim ***** válasza:
még 1 vicc: hány almát evett a sün? x"dd 7-13-ig XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD am sok sikert figyi haggyad el azt az ipsét hosszú távon kell gondolkodni, arra meg alkalmatlan ha alkoholista, többnyire P.p
2013. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hagy el. Akármivel fenyegetőzik és akármit mond és akármit csinál.

Ne is próbálj meg vele bezsélni. Kutyából nem lesz szalonna. Egy alkoholista akaratgyenge sz@r ember az is marad.

Valahogy próbáld meg összeszedni magad, és futás.

De nehogy bejelentsd neki, hogy "de én elhagylak" meg mittudoménmi!!!

Ne légy a saját ellenséged. Szépen csöndben tűnj el a fenébe ahogy kiteszi a lábát!!

2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. :(( Ehhez én kevés vagyok, nem tudom megtenni. De nagyon köszönöm a kommenteket!
2013. márc. 24. 21:42
 28/30 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem egyszerű! Tudod, a fontosabb döntések az életben nem egyszerűek, pláne, he egy mésik ember akaratával szembe kell menned.

Ha nem sikerül elsőre, majd sikerül másodszorra.

Tessék szépen elhatározni, és legalább megpróbálni!

Akkor is, ha nehéz.

Nem csak olyan dolgokat csinálunk az életben ami egyszerű.

Szerinted pl. azok a nők akiket foga tart valami arab férfi, és onnan lógnak meg, megszöktetve a gyereküket azoknak egyszerű? Nem... de meg kell próbálni.

HAJRÁ!

2013. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 LeftBehind ***** válasza:
Nézd,két lehetőséged van. Vagy lelépsz,vagy szenvedsz tovább.
2013. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mihez vagy kevés?

Egyedül nem tudod lenyomni az ajtó kilincsét?

Egyetlen dolgod van: Dobj el mindent, és fuss!!!!!!

2013. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!