Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom teljesen elhidegült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom teljesen elhidegült tőlem?!

Figyelt kérdés

27 éves anyuka vagyok. Boldog párkapcsolatban éltem még nem is olyan régen... Mindenben egyet értettünk, soha nem voltak komoly viták, el is döntöttük, hogy gyereket szeretnénk. Hipp-hopp sikerült is, de sajnos a 4. hónapban a nőgyógyász eltiltott minket a szextől. Gondoltam na sebaj, egyszer már kibírtam 15 évig ez a pár hónap míg megérkezik a baba, nem lehet túl nagy kihívás! Megérkezett a kisfiúnk, a felhők felett jártunk... nem is volt semmi gond, míg le nem telt a 6 hét szülés után, és én szerettem volna közeledni a páromhoz, de rendre elutasított... Már 19 hónapos a fiam, és ez idő alatt pontosan tudom hogy ötször szeretkeztünk. Legutoljára 2012. augusztusában...

de nem csak a szex halt ki nálunk, hanem az apró érintések, pici kedveskedések... eleinte nagyon próbálkoztam, öleltem, simiztem, puszilgattam, de kezdek belefáradni. Abban 100% vagyok hogy nem csal meg, de mégsem mondja el, hogy mi a probléma! Kérdeztem szépen, csúnyán, fenyegetőztem, megalázkodtam, hízelegtem, de vagy meg sem szólal, vagy gyorsan elalszik mielőtt válaszolna. Úgy érzem minden este megaláz azzal, hogy elutasít...Tanácstalan vagyok mit tehetnék, kérlek adjatok tanácsot, mert lassan beleőrülök, hogy minden este lefekszik mellém, de hozzám sem ér. Igaz változott a testem szülés után, de akkor sem voltam sovány mikor összejöttünk, és kb 5 kiló plusz maradt rajtam amitől nem tudok megszabadulni... Hogy vegyem rá arra hogy megnyíljon nekem? hogy elmondja mi a baja velem, vagy bármi mással, ha nem én vagyok az elhidegülés oka...Segítség :(



2013. márc. 24. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel már próbáltál vele mindenhogy beszélni semmi sikerrel, én tuti változtatnèk magamon! Új frizura, új ruhák, rábíznám 1-1 órára a kicsit, eljárnék baràtnőkkel, esetleg mehetnél kondizni velük, hátha változik az alakod is. Hátha észhez tér!

Azért fura, hogy felnőtt emberként nem lehet vele beszélni:O

2013. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mikor terhesség alatt nem volt szex, orál sem volt? teljesen felhagytatok vele?

itt hiába változtatsz, nem ezen van a hangsúly

ne ezt kérdezd meg tőle miért nem akar szexet, ha nem ő mit szeretne, mert így ez nem megy, ezt kell megbeszélni és nem este, sajnálom, de sok jóra nincs kilátás N

2013. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy már nem szeret. Én is eben a cipőben jártam mire nagy nehezen kinyögte,hogy már nem érez irántam semmit, nemsokkal később szakítottunk.
2013. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utólsóval értek egyet. Bár akkor nem értem, minek kellett megszívatni egy gyerekkel.
2013. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... Talán megpróbálok változtatni magamon, és meg própálom megmenteni a kapcsolatunkat még egyszer :)
2013. márc. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!