Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, hogy megnéztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy megnéztem egy filmet és azóta attól félek, hogy meghal a barátomat?

Figyelt kérdés

Az érzés néha amúgy is előtör belőlem érzékenyebb pillanataimban de tegnap óta egy film hatása miatt tényleg attól félek, hogy mi lenne velem ha történne Vele valami és meghalna.


Mindenki azt mondja és én is így tapasztalom, hogy a jó emberek mennek el korán. Remélem nem így van! Én biztos utánnamennék.


Rátok tört már ilyen érzés? 21 évesek vagyunk.



2013. márc. 28. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Igen,sokszor :(

De én nem csak a férjem hanem édesanyám miatt is érzek félelmet.

Szerintem egy szinten normális,inkább az nem normális,hogy emberek nem vesznek tudomást a halálról,vagy ép úgy tesznek mintha nem is halhatnának meg ők,vagy a szeretteik akármikor.Ezért én igyekszem megbecsülni a férjem is és anyám is,és nem foglalkozni jelentéktelen dolgokkal.

Az élet rövid.

2013. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én már sajnos elvesztítettem Anyukámat. Ezért is félek annyira a haláltól, az elmúlástól.
2013. márc. 28. 09:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Melyik film volt?
2013. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kitalálom. :) Az Utóirat: szeretlek című? :D
2013. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos filmek után szerintem mindenkinek eszébe jut. Aztán én meg szoktam magammal beszélni, hogy Ő nem fog, vigyáz magára, nem csinál hülyeséget. Persze ez is annyiban hülyeség, hogy sok mindent nem tud az ember kivédeni és mindig mindenki azt hiszi, hogy vele ez nem fordulhat elő. Pedig dehogynem. Csak az a baj, hogy így nem lehet élni, legalábbis én nem tudok.
2013. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Hallgas a szívedre c. film. De megköszönném ha a kérdésre válaszolnátok!!!
2013. márc. 28. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem normális.
2013. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Normális, bennem is felmerülnek hasonló érzések a szeretteimmel kapcsolatban és még film se kell hozzá.
2013. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Kérdésre válaszolva:


Igen, egyszer tuti meg fog halni lehet, hogy ma lehet, hogy holnap. De az is lehet, hogy 10 év múlva ... A francért kell egyáltalán ilyenen gondolkodni. Nem mind1, hogy mikor fog meghalni? Ha ott van az idő, úgyse tudsz mit csinálni, legalább addig legyél boldog.



"live fast and die young"

2013. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem film sem kell ahhoz, hogy rámtörjön ez az érzés. Bár tavalyelőtt halt meg anyukám,és apukám is...és azóta kicsit máshogy kezelem az életet. Többször eszembe jut,milyen hamar vége szakadhat. Aki még nem vesztett el senkit,az nem is gondol bele. Mert miért gondolna?

Ettől függetlenül élvezek minden percet, amit a párommal tölthetek, és igyekszem a jó dolgokra koncentrálni. (Ja, én nem nézek depis filmeket!) :)

2013. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!