Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szüleim...

Mit csináljak? A szüleim folyton azzal rágják a fülem, hogy a következő barátomat nem viszem hozzánk!

Figyelt kérdés
1évig jártam egy fiúval,elég durva dolgok voltak csak én voltam a hülye,hogy nem dobtam... Mindenért cirkuszolt,pl: mért hordok magassarkút,miért beszélek a legjobb fiú barátommal akit öt éve ismerek,miért sminkelem magam,miért takarítok állandóan stb még nálunk is,öngyilkossággal fenyegetőzött,egyszer megütött meg folyton uralkodni akart rajtam,és még a családja is hogy is mondjam kicsit bolond.. Az anyja egy tejföl miatt összeveszett velem meg ilyenek... Miután dobtam ezt a fiút(most van 3 hónapja),azóta hallgatom apámtól,hogy még egy fiút nem viszek hozzánk,pedig van új barátom és ha úgy alakul szeretném majd bemutatni.. De így? Hiába mondom,hogy azért mert a volt barátom egy gyökér volt az nem azt jelenlegi is az... Már félek elmondani itthon azt is,hogy van új barátom akivel lassan egy hónapja járok.. :/ Annyira nehéz esetek de leginkább apám.. De rohadt rossz érzés,és szégyellem ezt elmondani a barátomnak... De soha nem fogom bemutatni nekik mert az előző egy gyökér volt?Mit tegyek? Nem lehet velük erről beszélni.. :S 17/L
2013. márc. 19. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

nem csodálom hogy kiakadt a fater


gondold végig, azt látja, hogy egy hülyegyerek így bánik a lányával, féltékenykedik, rettegésben tartja


gondolom legszívesebben annak örülne, ha most kicsit nyugton maradnál, és nem lenne cirkusz, nem kéne miattad aggódnia

2013. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%

Szerintem mondd meg nekik, hogy van új barátod, mesélj róla időnként, hogy mennyire más, mint az előző, aztán lassan megszokják és beletörődnek. :P Ne azzal kezd rögtön, hogy fel akarod vinni, akkor lesz idejük elfogadni a dolgot.

Egyébként nem értem a szüleidet, az jobb nekik, ha emiatt titkolóznod kell? :/

2013. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez érthető a szüleid részéről is. Nehéz mindig alkalmazkodni, befogadni/elfogadni valakit...ráadásul ha ilyen kretén az még gázabb. Nekem nagyjából normális pasijaim voltak, de a harmadiknál már az én szüleim is pedzegették, hogy nem muszáj egyből hazavinni. Miért akarsz egy hónap után hazarohanni vele? (Mondjuk így hogy ennyire fiatal vagy, a szüleid helyében én szeretném látni ki udvarol neked...)Mondd el először csak azt, hogy jársz valakivel megint, aztán ha telik-múlik az idő, ők is látni fogják, hogy komolyabb a szitu és talán nyitottabbak is lesznek.
2013. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek igaza van.

MOst gyökerezed a volt pasidat, de gondolom anno halálosan szerelmes voltál belé meg védted foggal-körömmel. Mi a garancia, hogy most is nem egy gyökeret fogtál ki, csak még nem látod?:D

2013. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert ezt a srácot elég régóta ismerem.. Az elözö barátomat meg nem ismertem még ennyire se.Tudom,hogy jogos az aggódásuk de ha már azt mondom,hogy barátom van kiakadnak... Állandóan ezt csinálták velem.. Megmondtam hogy megyek randira a legelső barátommal akkor is olyan cirkuszt levágtak... Nem egy hónap után akarom hazavinni,csak jó lenne ha nem ezzel jönnének mindig.Ismerem őket, hónapokig szó szerint ezt fogom hallgatni..
2013. márc. 19. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz ezt hallgatnod, mégpedig nevelési célzattal :) a szüleid most tanítgatják neked, hogy máskor gondold át azt hogy kivel jössz össze... mondjuk szerintem ez a 2 hónap egyedüllét ez édes kevés ahhoz, hogy levond a következtetéseket, szerintem ez nem más mint párkapcsolati függőség: mindegy hogy kivel vagy csak legyél valakivel. Most erre azt mondod, hogy nem, pedig ha vennéd a fáradtságot és egy harmadik szemével néznéd magadat/magatokat, akkor ez az.


A helyedbe vagy fél évig meghúznám magamat... és nem verném nagy dobra. Gondolom apád sem azt akarja látni hogy fűvel fával lefekszel...

2013. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát megértem az édesapádat, szerintem adj neki egy kis időt, ő is ki fogja ezt heverni és rá fog jönni h nem mindenki ilyen.
2013. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Adok én,de ismerem júliusban is ezt fogom hallgatni...
2013. márc. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!