Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá? 2kédés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá? 2kédés! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

1.A barátommal 1éve és 5 hónapja járok. Elég félős tipusuak vagyunk,de szeretném ha megfogná a fenekem . Hogyan vegym rá? Mivel utaljak? Vagy csak simán tegyem oda a kezét? Már ő is akarja szerintem,mert ma elég közel tette a kezét a fenekemhez csókolózás közben .

2.Nemsokára szeretném kielégíteni is és hogyan kezdjek hozzá? Nektek hogy történt az első? Légyszi írjátok le :)

15 l

ő17 f



2013. márc. 11. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
ez 5 kérdés volt...:D
2013. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem csak megfognám hanem tele is raknám..csak lennél 3 évvel idősebb...
2013. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint 2 téma :))
2013. márc. 11. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:
verd ki neki
2013. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kedjek hozzá? Nálatok hogy történt?
2013. márc. 11. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha odateszed a kezét nem gond, vagy ha elég kicsi vagy hozzá képest, akkor ugorj fel, karold át a lábaiddal, és akkor valahol meg kell tartania úgyis.

Ha még a fenekedet sem fogta meg, lehet nem kellene egyből erre a szintre lépni. Először levehetnéd simán a pólóját, aztán belenyúlhatnál a nacijába, simogasd alsónacin keresztül, ebből már tudod hogy tetszik-e neki, bár borítékolom a választ...aztán benyúlhatsz az alá is, de legjobb ha együtt fedezitek fel egymás testét, tehát miközben te simized őt, nem árt ha ő is kényeztet téged. De nem kell semmit elkapkodni, főleg hogy ilyen fiatal vagy.

2013. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszt! :) persze meg nem szeretnem csak kivancsi vagyok :)
2013. márc. 11. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem előbb pettingeljetek..

1 évvel ezelőtt vesztettem el de előtte petting volt..

leírom hogy láss hozzá tuti siker..:'D

lehetőleg akkor ha nincs otthon senki azért :'DD

ülj az ölébe,csókolózzatok,túrj a hajába,majd kezd el simogatni a mellkasát. itt azért látod hogy tetszik-e neki vagy nem :) ha igen sőt tuti: vedd le a pólóját,csókolgasd a nyakát,majd gombold ki a gatyáját,és nyúlj be neki az alsógatyájához,de ne az alsógatyája alá. kicsit simogasd,picit markolászhatod is óvatosan,itt már tuti áll neki... ( normál esetben :DD) majd nyúlj be a gatyájába,fogd meg neki a himbilimbit és fel-le húzogasd,óvatosan. szerintem itt már nem nagyon lesz ruha rajtatok.. aztán jöhet a többi. rajtatok múlik h esetleg lesz-e több :) óvatosan azért,óvszer legyen :)) ha esetleg orálisan szeretné hogy kényesztesd akkor pedig óvatosan bekapod,mint egy banánt :'D gyakorolgass >.< én is azt tettem,addig szopogattam a banánt míg le nem esett a teteje XD :'D sikerem van mai napig is :$ másfél éve vagyunk együtt:) mára már igazi szex művész vagyok :$ ha kérdésed van írj privit ha gondolod :D

2013. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon koszonom :D tuti igy fogom csinalni :Dd
2013. márc. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!