Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romantikusnak kéne lennem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikusnak kéne lennem az ágyba, a barátnőm nagyon szeretné de nehééz. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve.. Nagyon jól tudom hogy a barátnőm csak a romantikus gyengéd lassú szeretkezést szereti. szokta mondani hogy melyik együttlét tetszik neki nagyon, melyik kevésbé.Meg látom is de én egyszüen nem tudok olyan lenni. próbálkozok szerelmes zenét teszek sötétbe csókolgatom mindenhol majd amikor odakerül a sor mint egy tigris nagyon durva, gyors vagyok néha.. összekéne hangolódnunk tudom, de itt nem ő a hibás hanem én hogy nemtudok változtatni. Mit csináljak másképp??
2013. febr. 16. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:
és ő min változat?
2013. febr. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idő kell ahhoz, hogy összehangolódjatok. Mindkettőtöknek alkalmazkodni kell.
2013. febr. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!