Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ossz-visz 4napja vahgyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossz-visz 4napja vahgyok eggyutt a baratommal (o a masodik eddig), eddig minden szep volt, de most nagyon nyomulos lett, hogy igy szeret, meg ugy szeret meg szunetben is hivogat a suliba, hogy csinaljam hogy megertse, hogy nekem igy sok? 15/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagyon baratfuggo lany,szeretek tanulni es apum is szigoru ilyen teren, nem is tudja,hogy van baratom. Egy honapja ismerem a sracot, nagyon kedvelem,de szerelmes meg nem vagyok bele, es szerintem o se, mert mar 1hetre ra,hogy meg ismert mar olyanokat mondott,hogy jajj de szeretlek. Nekem ez sok...

2013. febr. 11. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nos én besz@rok rajtad?

Konkrétan az ilyeneken, mint te.

Valljuk meg őszintén neked nem a normális kedves fiúk valóak..

2013. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 egy.tanacstalan.lany ***** válasza:
57%
minek kell neked egyáltalán barát,ha nem szükséges,hogy "igy szeressen-ugy szeressen" ??! :P
2013. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Akkor minek vagy vele? Ez a normális, inkább az nem az hogy neked ez sok.
2013. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo, csak mar tul sok a "szeretete" . Az iskolaban vele beszelnek, es a tanulas is nehezkesebb..
2013. febr. 11. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedves kérdező úgy gondolta hogy a fiú már átesett a ló túloldalára, és nagyon túlzásba esik mindennel.
2013. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én egyetértek veled! Én sem vagyok az a típus, akit folyton körbe kell nyalni - már elnézést. Nem vágyom annyira a hatalmas romantikára, csöpögésre. Nekem társra van szükségem, akivel beszélgethetek, akihez odabújhatok, akinek látom a szemén, hogy szeret, de nem kell mindig kimondania. Szavakkal könnyebb hazudni, mint szemmel, ezért nem is várom el, hogy mindig szavakkal jelezzük egymás felé az érzéseinket. Sokszor a tettek sokkal jobban beszélnek. Viszont amiben nem értelek meg, az az, hogy, ha nem vagy belé szerelmes, akkor minek jöttetek már össze? Egy hónapja ismered.. még randiznotok kéne, csak beszélgetni, találkozgatni, jobban megismerni a másikat. Az a baj a mai kapcsolatokban, hogy régebben előbb megszerették a másikat, majd összejöttek, most előbb összejönnek, s várják, hogy kölcsönösen egymásba szeressenek. Mellesleg, hogy mit tegyél, hogy megértse, neked nem mindig erre van szükséged? Az egyenes út a legrövidebb. Ülj le, és beszéld meg vele. Sok sikert!
2013. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5/5 Igen ugy gondoltam,bar lehet,hogy a megfogalmazasbol nem jott le,mert nem vagyok se szivtelen sem ilyenek egyszeruen furcsa.Ha idovel ugy igazan szerelmes leszek bele, mondjuk egy honap mulva akkor az ugy mar normalisabbnak fog majd ez az egesz tunni nem? Mert tenyleg nagyon aranyos,de szerintem tul hamar lett ilyen, nem volt meg az atmenet,vagy hogy is fogalmazzak.
2013. febr. 11. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:

"hogy csinaljam hogy megertse, hogy nekem igy sok?"


Szakíts vele. Ha nyomul és ezért boldogtalan vagy mellette, attól még ne akard megváltoztatni. Nem fog sikerülni.

2013. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Drága kicsi lány, a pasikat nem gyűjteni szokás!

("ő a második eddig" - miért, hányat tervezel?)

Szegény srác..., ha nem vagy szerelmes, akkor ne bohóckodj azért, hogy elmondhasd a barátnőidnek, hogy te már a másodiknál tartasz, mert a másik fél lehet komolyan gondolja, és lelkileg sérülhet!

2013. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem bohockodni akarok, es nem felvagasbol mondtam,csak azert mert,hogy is mondjam "tapasztalat" hijjan vagyok.Nem akarom gyujteni,mert o tenyleg aranyos es szeretek vele lenni,de ez a folyamatos szeretlek dolog mar unalmas,pedig egyebkent nagyon jofej.
2013. febr. 11. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!