Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ossz-visz 4napja vahgyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossz-visz 4napja vahgyok eggyutt a baratommal (o a masodik eddig), eddig minden szep volt, de most nagyon nyomulos lett, hogy igy szeret, meg ugy szeret meg szunetben is hivogat a suliba, hogy csinaljam hogy megertse, hogy nekem igy sok? 15/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagyon baratfuggo lany,szeretek tanulni es apum is szigoru ilyen teren, nem is tudja,hogy van baratom. Egy honapja ismerem a sracot, nagyon kedvelem,de szerelmes meg nem vagyok bele, es szerintem o se, mert mar 1hetre ra,hogy meg ismert mar olyanokat mondott,hogy jajj de szeretlek. Nekem ez sok...

2013. febr. 11. 17:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na jo az igazat megvalva dacbol jottem ossze vele,mert a baratja szerelmes belem,vagy legalabbis volt es annyi mindent mondott rolam,hogy sokat... Pont ezert vissza akartam adni ezzel es tenyleg bantja a sracot,de en boldogtalan vagyok es a srac akivel jarok nem hiszem,hogy igazan szeret. Le lehet hurrogni,de nem tudok mit csinalni,szeptember ota beszelgetunk igazan a masik sraccal es sokszor majdnem osszejott,aztan a vegen ossze vesztunk-kibekultunk, ilyen kis ordogi korbe jutottunk, es most szabadulnek,vagy nem is tudom.
2013. febr. 12. 18:21
 12/12 anonim válasza:
15 éves és mar utcaszeli:(
2023. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!