Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak a baratommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a baratommal?

Figyelt kérdés
A baratommal mar tobb mint egy feleve jarunk, es o nagyon szeret engem, de en mar nem erzem vele jol magamat.Mostanaban egyre tobbszor van baja amit nem akar elmondani, es en mar ugy erzem, hogy talan jobb lenne ha szakitanank.Ugyanakkor sajnalom, hogy otthagyjam mert mar nagyon sok kudarcot ert meg de o tiszta szivebol szeret es ertem lemondott cigirol, piarol minden.Es meg sokszor ugy erzem, hogy szeretem, de o folyton azzal van, hogy o egy egesz eletre velem akar maradni es engem ezzel megijeszt, mert en meg ilyesmirol nem szeretnek gondolkodni es talan meg nem is ot szeretnem majd 1x ferjemnek.Mit csinaljak vele?16/L

2013. febr. 8. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nőjj fel és hagyd ott!

Mi az, hogy érted szokott le a cigiről piáról? Főleg ha korodbeli. Mi ez a divat, hogy minden tizenéves bagózik, meg iszik?


F25

2013. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat o is rajott mar arra h jobb neki cigi es pia nelkul.Es amugy meg nem vagyok kepes otthagyni, pedig mar probaltam.Meg veszekedest se lehet provokalni
2013. febr. 8. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed vele jól magad akkor hagyd ott,nem érdemes egy rossz kapcsolatban benne maradni csak azért mert sajnálod a másikat. Nehéz döntés,de meg kell lépni és minél tovább halasztod annál nehezebb lesz.
2013. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. 1 éve az én párom is elhatározta hogy le fog szokni a cigiről, meg nem ivott csak ritkán. Nemrég szakítottunk, azért mert csak a haverok a fontosak meg a pia neki.

Ez az én történetem. Én jól éreztem vele magam addig a pontig, amíg úgy nem kezelt mint egy kutyát. Ha te most nem érzed magad jól vele, ne várj, lépj.

2013. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jár a cigi és a pia választásával, bár az is van olyan ártalmas, mint TE.
2013. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nem érzed magad jól vele, akkor hagyd ott. Nem érdemes ezen rágódni, mert a végén semmi jó nem fog belőle kisülni.

Gondolj csak bele... húzzátok a dolgot, majd egyszer csak találkozol valaki mással, felé húz a szíved, de te még mindig ebben a kapcsolatban vagy. Titokban lehet elmész a másik sráccal, a mostani barátod rájön aztán csak a vita lesz meg az ellenszenv.

Jobb előbb megtenni mint később.


16/L

2013. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen csak vele meg pont forditva van.Mar nem is jar a barataival csak velem.Es en se tudok a baratnoimmel lenni.Az utolsonak meg koszonom szepen:P
2013. febr. 8. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

kill kill kill im gonna kill kill kill im gonna ... jól vok xd


na a komolyabb része a dolognak, próbálj meg jra beleszeretni.... vagy, akármenniyre fáj, hagyd ott... komolyan.... de, ha ennyire szeret, akk tényleg szeret...



szerencsés vagy vele...

2013. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!