Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek a barátommal aludni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek a barátommal aludni, mert horkolok. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Most van először barátom, 1 hónapja, és mivel én 19 éves vagyok, ő meg 21, már szeretné, ha együtt aludnánk. Csakhogy én tudom magamról hogy éjjel horkolok és tátott szájjal alszom (többen mondták már, akik egy szobában aludtak velem), és nagyon félek, hogy a barátom majd undorítónak és visszataszítónak tart. :S

Most azt találtam ki hogy mindenképpen később alszom el, mint ő, reggelre meg állítok ébresztőt valami jó korai időpontra, amikor még biztos aludna. Így talán nem lát engem alvás közben.

Egyéb ötletek? :S


2012. dec. 23. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Agykontroll... vagy ne parázz sokan horkolnak.
2012. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyúgi, ha szeret. Viccesnek fogja találni.:D
2012. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 panini ***** válasza:
Ez nem vicces, ez természetes.
2012. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyéb ötletek???


Sz@rd már le! Ha a barátod szeret, akkor ezt soha nem fogja előhozni. Annyira durva biztos nem lehetsz. Ha pedig álmos/fáradt, akkor úgyis aludni fog.

Emiatt ne érezd magad kellemetlen helyzetbe, erről igazából nem tehetsz, beszélj vele erről.

2012. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 panini ***** válasza:
Szóval no para. Relax.
2012. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Éjszakára valamivel le kéne nyomni a nyelvedet.
2012. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Úristen de cuki :PPP


szerintem nem kell szégyellned :)


12f

2012. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bele fog g€cizni a szádba:D
2012. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szokj át a hason alvásra.
2012. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
pssszt megsúgom, hogy ha előbb elalszik, s később kell fel, az még nem biztosítja azt hogy ne halljon meg ugyanis felébredhet az éjszaka közepén (bármire), szarul alszik vagy bármi....szóval a lényeg, hogy ne parázz ezen, ne gondold túl, nem lesz vége a világnak.... netán egész életedben rejtegetni akarod előle?
2012. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!