Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha nincs közös képem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nincs közös képem a barátommal?

Figyelt kérdés
Még friss a kapcsolat. Csak sose emlegeti hogy legyen közös képünk, én meg olyan szomorúan nézem a közösségi oldalakon,hogy mindenkinek van közös képe a barátjával/barátnőjével..

2012. dec. 17. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem baj, majd lesz.
2012. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
A mi családunk birtokában is van pár Csontváry kép, szerintem nem baj, hogy nem osztottam meg a barátnőmmel. De ha nálatok ez a szerelem ára, csak tessék.
2012. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mennyi ideje vagytok együtt? amúgy engem is szokott zavarni ha nincs közös kép a párommal :)
2012. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Minek az? Nekem is csak olyan képem van a barátnőmről ahol és szopja a farkam :DD
2012. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs és főleg nem fogok azért csinálni, hogy kirakja közösségi oldalra. Nem mintha szégyellném, egyszerűen a tököm kivan azzal, hogy nem tudják a hülyék a kapcsolatukat a hálószobában tartani.
2012. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
4-es. Az is közös kép! :D
2012. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Mennyi ideje vagytok együtt?

Az előző kapcsolatomban nagyjából 3-4 hónap után tettem közös képet ilyen közösségi oldalra (akkor még nem volt facebook, szóval máshová ... vagy lehet, hogy volt, de még nem élte ennyire fénykorát :D)

A mostani barátommal úgy volt, hogy kb az első csókunkhoz képest másfél hónappal később mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, de amint megbeszéltük másnap már kiírtuk, hogy együtt vagyunk és azutáni nap közös képet is tett rólunk, szóval ez személyenként változó, hogy kinek mennyire fontos ez. Azért írtam ezt is példának, meg az előző barátomat is, mert attól függetlenül, hogy ki mikor rak ilyesmit közösségi oldalra, ugyanúgy szerettük egymást az előző barátommal is, mint a mostanival. Nagyon nem ettől függ, hidd el! :)

És ha te szeretnéd, hogy legyen, akkor beszéljétek meg, hozd fel neki nyugodtan! Fontos, hogy már a kapcsolat kezdeti szakaszában kialakuljon köztetek a bizalom, hogy bármit meg tudjatok beszélni, ami felmerül, mint probléma. Ilyen apróságokkal könnyű ezt elkezdeni! :) Hajrá!

21L

2012. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj...
2012. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után azért fel szokott merülni, hogy készüljön. De nem azért, hogy a közösségi oldalakra rakjátok, inkább kettőtöknek, hogy legyen valami kézzelfogható emlék. Közös programoknál, vagy valami fontosabb eseménynél azért szoktak készülni. Ha gyakran együtt vagytok és hasonló dolgokat csináltok minden nap, akkor érthetőbb, hogy nem fényképeztek.
2012. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!! :))
2012. dec. 19. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!