Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek a barátommal aludni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek a barátommal aludni, mert horkolok. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Most van először barátom, 1 hónapja, és mivel én 19 éves vagyok, ő meg 21, már szeretné, ha együtt aludnánk. Csakhogy én tudom magamról hogy éjjel horkolok és tátott szájjal alszom (többen mondták már, akik egy szobában aludtak velem), és nagyon félek, hogy a barátom majd undorítónak és visszataszítónak tart. :S

Most azt találtam ki hogy mindenképpen később alszom el, mint ő, reggelre meg állítok ébresztőt valami jó korai időpontra, amikor még biztos aludna. Így talán nem lát engem alvás közben.

Egyéb ötletek? :S


2012. dec. 23. 00:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Nálunk fordítva van, a barátom rettentő hangosan tud horkolni (: Ő is félt egy picit, hogy mit fogok mondani, ezért ő egyszer-kétszer mielőtt az együtt alvásra sor került, viccesen felhozta a témát én meg csak mosolyogtam rajta, hogy milyen aranyos, és hogy amilyen mélyen én aludni tudok, engem nem zavar (: Így is lett, egy idő után, mert tényleg meg kellett szoknom, de amikor felébredtem rá, csak mosolyogtam és figyeltem, tényleg aranyos volt (: Egyszer én meg nagyon beteg voltam, be volt dugulva az orrom, és hihetetlen hangosan horkoltam... Hát erre ő is felébredt, de még fel is vette, nem azért, hogy cseszegessen vagy vmi, tudom, hogy ő is aranyosnak találta és nem gáznak vagy vmi, mosolygott is rajta. (:

A lényeg, ha szeret, nem fogja érdekelni, hidd el! (:

2012. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

"szerintem nem kell szégyellned :)


12f"


Neked már rég' aludnod kellene! :D

2012. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21 vagyok, csak elírtam :D
2012. dec. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!