Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom 1 évre erasmusra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 1 évre erasmusra indul ősszel Angliába, hogy fogom kibírni nélküle?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Ő 24, én 23. 1 év az rengeteg idő. Hazautazni meg drága lesz neki. Szóval örülök ha 3 havonta láthatom. Veletek volt már ilyen? Hogy bírtátok ki?

2013. márc. 6. 23:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló helyzetben. Bár az csak fél év volt, de nem volt könnyű. Félúton kimentem meglátogatni, az nagyon jó volt és persze skype.


Egy tanács: beszéljetek minden nap skype-on, de csak egy előre meghatározott időpontban és egy előre meghatározott ideig (pl minden nap 6-tól, 1/4 7-ig, 1/2 7-ig, hosszabb ne legyen!) illetve egyeztessétek előre, ha másnap nem fog menni a dolog. Egyikőtöknek sem szabad, hogy tehernek érezze a beszélgetést, akár mert fáradt, buliba megy vagy tanulnia kell.

2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy nem sokáig lesz már a párod. Én is kimentem Angliába pár éve két hónapra pár ismerőssel gyakorolni a nyelvet + 1 kis munkagyakorlat, stb. Jött velünk egy lány is, ő is több éve volt együtt a barátjával, aztán ez a 2 hónap annyira betett nekik, hogy hazaérkezés után szinte rögtön szakított a sráccal. Ehhez képest 1 év + jó esetben 3 havonta találkozás elég húzós.
2013. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ivilicious ***** válasza:
nem fog menni
2013. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Menni fog :) ! Az én barátnőm is kiment fél évre tanulni, igaz 3 hónap után én mentem ki hozzá látogatóba, de azóta mióta haza jött csak még erősebb lett a kapcsolatunk. A tanácsom mint a föntiek sok-sok Skype, néha napján 1-2 kedves sms. Illetve küldhetsz neki fényképeket, hol merre voltál, értékelni fogja :) Amennyiben megtehetitek fél évkor találkoztattok. Érdemes előre megbeszélni mikor utazol ki ( vagy ő te ) hozzá(d), mert így lesz egy dátum amit mind ketten vártok, és add egy olyan lökést amivel simán kibírható a maradék idő is . Sok sikert és kitartást :) !
2013. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk fordított a helyzet, én megyek ki jövőre Erasmussal, de "csak" félévre, s 1 éve vagyunk együtt most. Én szeretném megpróbálni ezt, mert hiszem, hogy meg tudjk csinálni, kibírjuk... olyan lehetőség ez, amit nem szabad kihagyni. Ha szakítotok emiatt, a távkapcs miatt, akkor úgyse Ő az igazi, más miatt szakítanátok, csak idő kérdése.

Ha megcsalástól, ilyesmitől félsz... én úgy vagyok ezzel, hogy Őt szeretem, és nem fogom félredobni a kapcsolatunkat, v épp megbántani, megalázni őt egy fél órás szórakozásért, csókért, szexért, bármiért. Nem azért megyek ki.

2013. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem is még az a lényeg, h mindketten beszéljetek az apró dolgokról. Nyilván neki minden újdonság lesz, és tudna beszélni órákat, de te is mesélj az apró dolgaidról, mert úgy tudjátok csak ezt majd csinálni. És hidd el, érdekelni fogja.
2013. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
# 12: Elég sokan vannak együtt több éve úgy, hogy a kapcsolatuk valójában nem sokat ér. 1 év erasmus nem lehet ok a szakításra. Legfeljebb csak leleplezi a kapcsolat igazi arcát. Ettől lehet félni.
2014. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na szakitottatokv
2020. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!