Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyemben ti elmennetek Angliaba dolgozni fel evre, vagy tobbre egyedul, ha jovobe lenne az eskuvotok?

Figyelt kérdés
erdemes tudni meg azt hogy nem vagyok teljesen biztos, hogy o az igazi, szoval elegge el van laposodva a kapcsolat...
2011. aug. 30. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lapos a kapcsolat szakíts vagy dobd fel. Amugy nem mennék ki fél évre, az a kapcsolat megerőszakolása lenne.
2011. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lapos a kapcsolat, miért terveztek esküvőt? Vagy szakítsatok, és akkor kimehetsz, vagy próbáljátok helyrehozni a dolgokat, az viszont csak együtt megy.
2011. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Angliába? Miért pont Angliába? 1. Vannak sokkal jobb gazdasági helyzettel rendelkező országok, 2. Angliában a legnagyobb az "ellenérzés" a Kelet-Európai munkavállalókkal szemben... Én vagy Kanadába, vagy pedig, ha megvan a szükséges nyelvtudás, valamelyik Skandináv országba mennék.
2011. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert tervezzuk az eskuvot, mert szeretjuk egymast, es mar ugy gondoljuk hogy itt az ideje vagy a hazassagnak, vagy ha nem megy a szakitasnak.. en sokszor nem vagyok benne biztos hogy boldogok leszunk, olvastan hogy a tavolsag raebresztheti az embereket hogy szeretike meg egymast, vagy ha nem is hianyoznak egymasnak akkor rajonnek, hogy ott vege. Azert valasztottam angliat, mert szeretem a kulturajukat..
2011. aug. 30. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lapos a kapcsolat, és ezt így leírod, akkor már nem biztos, hogy ebből jobb lesz, főleg esküvőt terveztek így?


Ha már most ilyen a kapcsolat inkább menj ki, és legalább tudsz pénzt is keresni, és később nem bánod meg, hogy nem mentél ki...

2011. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, remelem nem banom meg akarhogy is dontok majd...
2011. aug. 30. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig a házasságot meg fogod bánni, ha már most unjátok egymást.
2011. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
valakinek otlete, hogyan tudnek helyes dontent hozni ebben az esetben... erzeseim mar nem a regiek, inkabb a biztonsagot nyujtja ez a kapcsolat
2011. okt. 14. 20:55
 9/9 anonim válasza:
Akkor szerintem nyugodtan.Ha szeret/szereted annyira, hogy hozzámenj, megvár 1 év múlva is
2012. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!