Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom 1 évre erasmusra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 1 évre erasmusra indul ősszel Angliába, hogy fogom kibírni nélküle?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Ő 24, én 23. 1 év az rengeteg idő. Hazautazni meg drága lesz neki. Szóval örülök ha 3 havonta láthatom. Veletek volt már ilyen? Hogy bírtátok ki?

2013. márc. 6. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem tudom...nehezen...
2013. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
adjam meg a számom? magas, jóképű, szálkás testű, férfi vagyok. es jó vagyok az ágyban! 20F
2013. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Uhh.Ez lehet a kapcsolatotokba fog kerülni!
2013. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
egy magas,jóképű,szálkás testű pasi aki jó az ágyban nem hiszem hogy rákényszerülne arra hogy itt keressen magának valakit^^
2013. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A "távkapcsolat" jelentheti a végét a dolognak.
2013. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
mivan?! savanyú a szőlő? :)
2013. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
legjobb barátnőm ugyanígy volt vele, azóta hazajött a srác, és most is együtt vannak. folyamatosan beszéltek skype-on, facebook-on meg ahol tudtak. az a lényeg, hogy a legkisebb apróságokat, még ha irrelevánsnak tűnnek is, de osszátok meg egymással (pl olyan finomat ettem ma stb). Ha ezt nem teszitek meg, könnyen elidegenedhettek egymástól, ha pedig egymás apró dolgait is tudjátok naprakészen, mikor újra találkoztok, ismerősként találkoztok, mintha el sem váltatok volna, lesz beszédtémátok. Enélkül csak bámultok egymásra, hiszen kimaradt egy év. Ami a szexet illeti, chatsex, camsex, mehet bármi, csak pezsegjen az egymás iránti vágy folyamatosan :)
2013. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Esetleg addig lépj be egy szektához.
2013. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az idézetre kerestem rá, és ezt találtam. Én nem olvastam el, csak átfutottam, de szerintem személyes tapasztalat alapján íródott.

Előre is bocsánat, ha negatívat írnak benne.

[link]

2013. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen :) mondjuk Jehova Tanúi közé :)
2013. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!