Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel terelhetném el a figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel terelhetném el a figyelmem róla?

Figyelt kérdés
Pontosabban: Van egy fiú, aki már hónapok óta nagyon tetszik nekem, de igazából csak párszor beszéltünk neten, és akkor is csak olyan közömbös témákról. Azóta neki már volt egy barátnője, akivel már szakítottak is. Tudom, hogy ez így nem érdekes. Viszon nem tudom tultenni magam rajta, pedig tudom, hogy semmi esélyem. Egzerűen nem tudok másra gondolni... :( adjatok valami tippet, hogy tereljem el a figyelmem róla, hátha akkor könnyebb lesz elviselni.... :(

2013. febr. 24. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, először is, honnan tudod hogy nincs nála esélyed?

másodszor:

a) szeress bele másba

b) utáld meg

c) gondolkozz más érdekes dolgokról

d) ne gondolj rá

e) próbálkozz nála

2013. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

hasonló helyzetben vagyok én is.

én úgy próbálom elterelni a figyelmem ,hogy sokat olvasok, (amúgy is imádom a horrort ,de olvasni még jobb:D)

általában este,utána pedig annyira fáradt vagyok,hogy alszom. napközben a suli ,délutánonként film,tanulás köt le.:)

2013. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.hozzászóló, én is rengeteget olvasok, főleg mostanába, csak az a probléma, hogy mindenről, ami a könyvekben le van írva ő jut eszembe....:(
2013. febr. 24. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok!

Egy suliba jártok?

Ha nem,akkor könnyebb dolgod lesz!

Szerencsére én nem egy iskolába járok Vele,így könnyebb. Az idő segít.:/

FRANCBA már a viszonzatlan szerelemmel!

2013. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos egy suliba járok, egy évvel idősebb, mint én, így még 3 évig fogok vele egy suliba járni!! :( egyet értek, francba a viszonzatlannal!! ;) és kösziii;))
2013. febr. 25. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a beszéd ;) nincsmit :)
2013. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!