Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék emlékezetes eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék emlékezetes eljegyzést a páromnak (nem nagyszabásút), keresgéltem a neten, sok ötletet láttam, olvastam, de hátha van ami elkerülte a figyelmem. Összegyűjtenétek nekem olyanokat, amit nem láthattam, olvashattam?

Figyelt kérdés

Nyilván magyar google és youtube kereséseken túl vagyok, itt most elsősorban olyanra gondolok, amit olasz, német, francia, holland, ... stb oldalakon lehet megtalálni.


Köszönöm.



2013. jan. 1. 17:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Leánykérés a kérdés.
2013. jan. 1. 17:50
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnos ez függ attól hogy mennyit szánsz rá anyagilag...utána lehet csak tippet mondani
2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!