Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig visszatér. De miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Mindig visszatér. De miért?

Figyelt kérdés
volt egy fiú aki nagyon megtetszett egy táncházban, de ő észre sem vett. Aztán fél év múlva megismerkedtünk és jártunk 1 fél évet, aztán pedig 3 hónapot.. ez volt 1 éve .. de én még mindig szeretem pedig még meg sem csókolt, csak megölelt. és fülbevalót is vett nekem és mindenkinek mondta hogy büszke rám meg minden. de szakítottunk és mindig egymásba szeretünk és ismét kezdődik ez egész előről.. és túl szeretnék lépni, de már csak játszik velem, de én nagyon szeretem és őis. mikor el akarom felejteni akkor megnevettet, pedig szerintem barátnője is van, de nem tudom.. de miért van ez és mit tehetnék ezellen ?? vagy ennek jövője is lehet ??

2013. febr. 5. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2013. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

legyél túl rajta. lehet hogy nehéz lesz de valahogy próbáld meg. és keress egy olyan fiút aki szeret, és nem az érzéseidel játszik..

Good luck

2013. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 winR ***** válasza:
Számításaim szerint 9 hónapot jártatok (6+3), és még a csókig sem jutottatok el? Szerintem hagyd a dolgot, mire gyerekeitek lehetne, kb. a 80-at taposnátok.
2013. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, már próbáltam de nagyon nehéz...
2013. febr. 5. 14:42
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor még csak 12 éves volt. én meg 13. talán a táncházban még 11.
2013. febr. 5. 14:43
 6/8 A kérdező kommentje:
én pedig 14 vagyok mostés most 13.
2013. febr. 5. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még, inkább csak barátkozz vele.
2013. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézus az égben, ez most komoly?
2013. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!