Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elhagyott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elhagyott és törölt ok nélkúl. Mit tehetek most?

Figyelt kérdés

A barátnőm jan. 11-én elhagyott felfogtam, aztmondta hogy akkor legyünk barátok, beleegyeztem aztán azóta tök jól megvoltunk amikor kihasználta a kapcsolat gyengeségét, azt hogy 200km re lakik tölem. Hétfőn köszönt amikor hazaért. Aztán csend...Skypen se írt, hirtelen lement és rá akartam nézni a face profiljára hogy ottvan e...Erre a "megjelölés ismerősnek" írást láttam a név melett...kitörölt...

ráírtam, megkérdeztem hogy mért? erre aztmondta mert megunta... beszélte. vele aztmondta hogy nekem is csak a szex kell egy tőle...aztán már írni sem írt és azelött aztmondta hogy megölimagát..stb ..aztán máig nem volt fennt skypen, fészen se jelölt vissza, de ytn láttam hogy mit csinál...tehát nem ölte meg magát...+ a száma is megvan, ja és aztmondta mikor elváltunk hogy a barátnőjje szerint nélkülem boldogabb...tehet róla ha nem írt 2 hétig de fenntvolt+ telefont se vette fel... CSODA HOGY KIAKADTAM??? De mégis hogy tudnám visszaszerezni? vagy ha nem, akkor mondjatok tippeket, hogy hol tudnák lányokkal ismerkedni :)



2013. febr. 1. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Már sehogy. Amúgy ezt a barátok dolgot is csak szövegként mondta, nem gondolta komolyan.


Mivel ezután is teljesen ráakaszkodtál, valószínűleg nagyon elege lett.


Ismerkedni mindenhol tudsz, buli, városban mászkálás, beülős helyek, ahol beszélgetni is lehet, esetleg teázók, ismerőst elhívsz valahova, vagy csak leszólítasz valakit, de egyébként bármi szóba jöhet.

2013. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van? Gyakorold a helyesírást és a mondatszerkesztést...
2013. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi az elsönek:) te veled mivan? :DD nyelvtan tanár lettél? xD
2013. febr. 1. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lettem, hanem voltam eddig is :)
2013. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na persze persze. :DD am te folyamatosan az én kérdéseim nézed vagy mi?? inkább jönnél lolozni vagy jelölnél be fészen....:D
2013. febr. 1. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te vagy az a Martin gyerek... :D
2013. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen:D na ha nemis lolozni de azért megadnád a skyped vagy a fészed?:D
2013. febr. 1. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!