Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? Miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, és ugy néz ki kölcsönös a vonzalom. Én képtelennek láttam azt hogy vele legyek, megis mostanában sokat gondolok rá, jó lenne ha velem lenne és megolelhetnem.

Viszont én elméletben más csajt képzelnek el. Valahogy olyan fura lenne vele, meg szerintem nem működne. Miért van az hogy akarom is meg nem is?

Miért pont ő rajta jár az eszem, és miért nem olyanon akit elméletben kivalasztottam?



2013. jan. 19. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ilyen kis csitri, nem egy vonzó 22 körüli nő. Tetszik meg minden, csak szerintem nem működne a dolog köztem és közte mert hisztizne sokat.

Meg piercinge van, ami bár nem zavar de nem akarnék piercinges csajjal kezdeni.

De szerintem csak az a bajom h nem egy vonzó 22es csaj.

Amúgy eleg csinos, pont jó alakja van, nem is alacsony, nekem tetszik, és ahogy megismertem valami nagyon megtetszett benne, mintha különleges lenne a számomra.

Szerintem savanyú a szőlő amiért nem az elképzelésem jött be.

2013. jan. 19. 15:46
 12/14 A kérdező kommentje:

Egyébként örülnék is meg nem is ha a barátnőm lenne.

Lehet többet kellene talalkoznom vele h kiderüljön h akarok-e valamit tőle?

2013. jan. 19. 15:51
 13/14 anonim ***** válasza:

végre egy értelmes gondolta!

honnan tudnád hogy működni fog-e ha előtte nem ismered meg,és az ugyanúgy vonatkozik a hisztire is,lehet hogy sokkal jobban összeilletek mint gondolod csak még nem ismered elégé

2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 1NruHtlan válasza:
A legnagyobb bajod az hogy nemillik bele az általad elképzelt képbe hogy milyen kapcsolatod lessz. Attól hogy fiatalabb nem feltétlen hisztis vagy hárpia. Esélyt kéne adnod kettőtöknek mert lehet hogy ő az életed értelme ha igazán megismered. Egy párkapcsolat nem sémákon alapul ne az eszeddel dönts.
2013. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!