Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? Miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, és ugy néz ki kölcsönös a vonzalom. Én képtelennek láttam azt hogy vele legyek, megis mostanában sokat gondolok rá, jó lenne ha velem lenne és megolelhetnem.

Viszont én elméletben más csajt képzelnek el. Valahogy olyan fura lenne vele, meg szerintem nem működne. Miért van az hogy akarom is meg nem is?

Miért pont ő rajta jár az eszem, és miért nem olyanon akit elméletben kivalasztottam?



2013. jan. 19. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem közeledj hozzá tovább óvatosan.

Ha kiderül hogy még se, akkor még mindig ráérsz azon rágódni hogy hogyan tovább

2013. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De én nem ilyen csajt képzeltem el magam mellé. De megis valami tetszik benne, meg sokat van az eszembe.
2013. jan. 19. 15:22
 3/14 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy nem vagy benne biztos mert magad mellé nem tudnád elképzelni, csak a jelenlegi helyzetben "kötődsz hozzá" de mégse. Szerintem el vagy bizonytalanodva, és fölösleges folytatni.
2013. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És ezt a koteleket nem lehet valahogyan elszakitani?

Annyira hiányzik, meg jó ha beszélünk, most is arra gondolok, hogy de jó lenne ha itt lenne velem.

Nem nagyok az igényeim, csak presztízsbol valamiért más csajt szeretnék vagy nem is tudom mi van.

2013. jan. 19. 15:26
 5/14 anonim ***** válasza:
mi az ami miatt nem működne szerinted? Mi a baj vele?
2013. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én sem olyan embert képzeltem el mint a párom,ez semmit sem jelent,nem ok nélkül gondolsz rá sokat,ha nem próbálod meg sosem tudhatod meg hogy lesz-e jövője a dolognak
2013. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert amúgy aranyos meg tetszik is. Lehet csak az van h kicsit másabb mint az előre felállított elképzelésem.

Meg felek h szerelmes leszek bele. Mar most is érzek iránta valamit.

2013. jan. 19. 15:34
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha továbbra is érzek majd iránta valamit, és ez kölcsönös érdemes egy esélyt adni a dolognak gondolom.

De hogy a fenébe alakult ki ez az egész iránta? én nem igen tudtam volna elképzelni h iránta vagy hozza hasonló iránt lesznek erzeseim.

2013. jan. 19. 15:37
 9/14 anonim ***** válasza:
nem te döntöd el hogy kibe szeretsz bele,semmit sem tehetsz ellene,az nem számít hogy mit képzeltél el,nem ez irányítja az életedet,szerinted az emberek olyan mellett kötnek ki akit elképzeltek maguknak?nem,olyannal vannak együtt akit szeretnek és nem számít hogy régen mi volt számukra az ideális
2013. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"nem igen tudtam volna elképzelni h iránta vagy hozza hasonló iránt lesznek erzeseim."


de mondd már el, hogy milyen? mi a baj? kövér? csúnya? flegma? vagy mi? hagy értsük már a problémádat.

2013. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!