Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik nap kell neki a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap kell neki a kapcsolat, másik nap meg nem. Se velem nem jó neki se nélkülem. Nem jó ez így nekem, nem tud dönteni, hogyan vegyem rá hogy legyen velem?

Figyelt kérdés
nagyonnagyon szeretem, és modnta hogy ő is engem, de nem akar kapcsolatot, mert fél , hogy elrontja (meg ezt nem mondja ki, de leginkább attól fél, hogy megszeret, és pofára ejtem) ... valahogy rá kéne vennem, hogy jussunk dűlőre, és azt szeretném elérni, hogy engem válaszzon...ezt hogyan érhetném el?
2009. ápr. 15. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb esetben kitartással. Rosszabb esetben sehogy.

Vigyázz, nehogy az legyen a vége, hogy te minden energiádat belefeccölöd, és kiderül, hogy ő nem gondolta komolyan! Nem akarok a saját példámmal jönni, így nem is írom le, de tudom, miről beszélek.

Sok időt töltsetek együtt, de ne fojtsd meg a szereteteddel, és ha nem is jártok, de maradjatok jóbarátok, vagyis törekedj arra, hogy jóbarátja maradj. Ha meg tényleg attól fél, hogy pofára ejted, arra csak az a megoldás, ha tényleg kitartasz mellette, és nem ejted pofára. Ha valamiképp meggyőződik róla, hogy bízhatsz benne. (23/L)

2009. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!