Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy tetszem még neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Lehet hogy tetszem még neki? Vagy félreértem?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja dobott a barátom, ő sem tudja milyen okból. De elég durva szakítás volt. Azóta is folyton figyel a suliba, nem egyszer vettem már észre, hogy beszél a haverjához, de közbe le sem veszi a szemét rólam. Valahogy mindig egy helyen vagyunk... ez már feltűnt, hogy mindenhol ő jön szembe xD Sokszor kerülünk olyan helyzetbe, hogy túl közel vagyunk egymáshoz... pedig, nem kéne. Például valamelyik nap is ott volt a büfébe, előttem állt és várt és beálltam mellé, de nem ment volna arrébb, pedig alig fértem oda, sőt még jött közelebb, én meg mentem arrébb xD Szerintetek ilyenkor mi van? xD

2013. jan. 10. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, szeretet, barát, szakítás, érzés, kétség, félreértés, jel

:D :D ezek vannak

2013. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Számtalan oka lehet. Talán tetszel neki, talán csak szexuális vágy, talán csak cukkol.
2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
visszadtad neki amit kölcsön kértél?
2013. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szexuális vágy? 13 évesek vagyunk xDDD és ő nem az a cukkolós fajta, félénkebb, amit leirtam, hogy sokszor néz, akkor is mindig elkapja a tekintetét ha odanézek.
2013. jan. 10. 22:00
 5/11 A kérdező kommentje:
és nem kértem kölcsön semmit 21:59-es xDD
2013. jan. 10. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

durva szakítás 13 évesen... mi lesz az emberiséggel????

csicskák-.-"

2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bocs,de asszem nem ez volt a kérdés -.-" csicska az aki nem érti meg h 13 évesen is lehet szerelmes valaki. a durva szakitást pedig úgy értettem h nem szépen lett vége, nem vagyunk jóba.
2013. jan. 10. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lennétek jóba akkor nem így viselkedne a srác. Lestek ti még együtt, csak megy még a gyerekes hülyeség.
2013. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Letiltott facebookról, a haverjai beszólogattak és elég bunkó volt velem legutoljára, amikor beszéltünk, szóval nem... nem vagyunk jóba xDD De nekem már semmi bajom vele, tehát ha újra akarná kezdeni... az jó lenne :D
2013. jan. 10. 22:17
 10/11 fünof ***** válasza:
szerintem csak elakar vinni a játszótérre körhintázni.
2013. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!