Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés
Eggyik osztálytársamra ha ránézek akkor őis néz,és mosolyog,és nem kapja el a fejét,csak ha én nézek el. Órán is volt hogy szólt neki a tanár,és engem nézett,és sokszor látom hogy órán is nézeget,de nem közeledik. Lehet hogy félreértem? Ma is kérdezte mosolyogva,hogy "Kidobod a rágóm?"
2010. okt. 27. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem érted félre érdekled őt de még győződj meg róla és amikor beszélgetni akar veled ne mondj sokat magadról kicsit titkolózz azt szeretik ha nem egyből kitálalsz amúgy is a fiúk jobban megbecsülik azokat a lányokat akik nem mondják el egyből az életüket.Én is így jöttem össze a barátommal:)Sok sikert:,)
2010. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát valamiről beszélt a tanár,ő viccesen reagált rá,és ránéztem,ő meg hirtelen rám,és pár másodpercig néztük egymást mosolyogva,de van hogy eggyikünk se mosolyog.

Ma is álltunk lent a büfénél mosolyogva beszél nekem,és hirtelen láttam hogy lesiklik a szeme a melleimre,pedig nem nagyok. :O :$

2010. okt. 27. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval az ilyet észre veszitek!!

Akk jobb vigyázni:D

Amm:Biztos bejössz neki!

2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az igen!

Nyíltan nézte a melleidet, úgy, hogy te is láttad? XD

Amúgy ha nem nagyok a melleid, s mégis nézi, akkor szerintem tetszel neki XD (Bár van akinek a kisebbek jönnek be pl. nekem)

A kérdésre pedig: Én is legtöbbször azt a lányt nézem, aki tetszik nekem. Van hogy nézek mást is, de Őt a legtöbbet. Bár én elkapom a tekintetemet ha visszanéz :)

Mindent összevetve szerintem tetszel neki. 14/F

2010. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:)

Különösebben nem beszélgetünk,csak néha-néha pár szó.

Hát nem úgy kell elképzelni hogy percekig bámulta,csak láttam hogy lesiklik a szeme. De hogyan tudnám biztosan kideríteni? Nem szeretném ebbe a barátnőket meg ezeket belevonni.

2010. okt. 27. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Kössz hogy a barátnőid helyett ránk gondolsz!De szettem kerek perec kérdezd meg!Én pl nem szeretem ha a csaj kever,ködösít!De azt sem ha oda áll és asszongya tetszek neked mer akk kínos lesz a helyzet szettem kérdezd meg kérdezd felelekbe
2010. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki, ha valami figyelemfelkeltő dolgot csinál, és rögtön rád néz, akkor biztos hogy nem érted félre a reakcióit, mert a te reakciód érdekli, nem másoké... Én is így szoktam, mert szeretem, ha mosolyog, aki tetszik nekem...
2010. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!