Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tényleg tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg tetszem neki vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés

Hát, próbálom rövidre fogni, bár szerintem nem fog menni. :) Úgy kezdődött az egész, hogy van egy fiú, aki tetszik nekem, és megtudta. Nem osztálytárs. Nem mondott semmit, csak rám nézett aztán elment. Utána pár nappal, az egyik "barátnőm" azt kiabálta oda, hogy imádom őt, amire azt válaszolta hogy "leszarom és mondd meg neki hogy csúnya..." A haverjai is ott voltak. Eltelt egy kis idő...Azóta minden egyes nap néz, teszi a fejét, és mikor megy akkor kihúzza magát ha én is ott vagyok. Mikor társaságban van, dobálja magát és direkt hangosan beszél. Mikor testközelben van, akkor meg sem szólal vagy csak nagyon halkan. Olyan is volt hogy elpirult mikor közel kerültünk egymáshoz. Van mikor pillantgat, és elkapja a fejét, van mikor szó szerint bámul és van mikor ezekhez mosolygás is társul. Szerintem mesélt rólam a barátainak mert ők is mindig néznek. Rá sem merek nézni, mert biztos elpirulok és ötletem, sincs mit lépjek.

Ennyi lenne, a válaszokat/tippeket előre is köszönöm. Ha ez számít, akkor 13/L.


2011. ápr. 5. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Állj elé és kérdezd meg tőle,hogy bejövök neked.HA azt mondja nem akkor mond neki,hogy kamuzol és menny tovább,ha azt mondja igen akkor nyert ügyed van.
2011. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ :)
2011. ápr. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!