Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dome1999 kérdése:

Nem tudom hogy szerelmes vagyok-e egy tök jó csajba ha nem látom akor mindig ugy gondolom igen az vagyok de mihelyt meglátom elszáál ez az érzés! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit ossze vagy kavarodva. Ha nem latod, akkor szerelmesnek erzed magad bele, ha latod, akkor meg nem? Eleg furcsa vagy, ilyennel meg nem talalkoztam. Hat, lehet, hogy csak ido kell hozza, es letisztul az erzes.
2012. dec. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanilyen vagyok 21 évesen :D Aztán elkezdek járni valakivel, és megjön a szerelem, de akkor és ott, mikor a járás kapujában vagyok, úgy érzem, hogy menekülnöm kell. Egy próbát megér szerintem, ha a lány is akarja, aztán ha nagyon nem megy, még mindig mondhatod neki, hogy nem.
2012. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tetszik neked
2012. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyeneken felesleges agyalni. Lényeg,hogy tetszik.Találkozz vele sokat.Rengetegen találkoznak olyannal,aki nem is tetszik nekik.
2012. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel kevés konkrétumot írtál, nem biztos hogy rád is igaz, de sokan magába a szerelem érzésébe szerelmesek, ha érthető ez a képzavar. Mindegy hogy ki a rajongás tárgya, az se baj ha plátói, soha be nem teljesülő... a lényeg az állapot, hogy éppen van kibe belezúgni.


Másik lehetőség, a tök jó csaj valóban azt jelenti nálad ami sejthető a szóhasználatból... felszínesen, csak a külső. Tehát dögös lány, de mint ember, mint személyiség semleges és/vagy taszít, ezért amikor beszélsz vele, a vonzalom is megszakad.

2012. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szerelmes vagyok belé de nem tudom egy suliba járunk szóval mindennap találkozunk sőt évfolyamtársam nagyon jól ismerem belülről is szoktunk beszélgetni hülyéskedni néha akor ia azt érzem hogy belé vagyok esve ha vele vagyok denem tudom!!Az igazság az hogy 1ével idösebb engem nem nagyon zavar de őt lehet nemtudom!!!!
2012. dec. 19. 16:26
 7/10 A kérdező kommentje:
De megkérdezni nem akarom igazábol kicsit félek is a választól!!!(lehet hogy igent mondana lehet hogy nemet nem tudom)
2012. dec. 19. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így érezni, valószínüleg nálad is azért van mert úgy érzed hogy az a lány túl jó hozzád ezért amikor meglátod elszáll az önbizalmad és úgy érzed nem vag belé szerelmes. De amikor nem látod őt akkor szerelmes vagy:D 13/L
2012. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érzed a veszted, valószínűleg menekülsz már érzésileg:DD
2012. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lehetséges mert téleg azt gondolom túl jó hozám
2012. dec. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!