Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyáltalán foglalkozzak az érzelmeimmel? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy fiú (új volt az osztályban) tudom, hogy tetszettem neki(vannak besúgóim), és nekem is bejött. A legjobb barátnőmmel jól kijött, és neki megmondta, hogy örülne ha járnánk. De egy másik lánynak igazán tetszet és egy osztálytársam összehozta őket. A fiú megmondta, hogy ő igazán nem járna vele, csak nem szeretné megbántani, ezért még nem mondja el neki.

A gond csak az, hogy nekem egyre jobban tetszik. Amúgy a barátnője megmondta, hogy mostanában nem is akar vele találkozni, mert ez a fiú ugye másnak is tetszik és a lány meg féltékeny. Mit csináljak? Miért érzem magam furcsán, amikor őket együtt látom?

l/15



2012. dec. 1. 22:09
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nektek kellene együtt lennetek, azért érzed furcsán magad, mert kedveled őt és a csaj helyében lennél, de a srác szempontjából felelőtlen volt h csak azért összejött a csajjal, hogy ne bántsa meg. Szerintem beszéld meg a sráccal. Arra gondolj neked mi lenne jó. Remélem segíthettem.
2012. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy furcsán érzed magad, ha őket látod,ez a kapcsolat abnormális még, ha meg is értem a fiút, hogy nincs szíve elmondani.
2012. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pasi bunkó te meg naiv. CSap rá!
2012. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utólsó őszinte volt... :)
2012. dec. 8. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösssz.
2012. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!