Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Meddig vártatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meddig vártatok egy fiúra? Mi volt a legtöbb idő? Megérte várni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi, 2 hónapos kapcsolata van, de nekem már régóta tetszik, csak nem mertem neki megmondani sosem.

Én is szimpatikus vagyok neki, ezt érzem.

Szeretném, hogyha boldog lenne, de én várni fogok rá, nekünk együtt kell lennünk egyszer, érzem, hogy el fog jönni az időm, hogy meghódíthatom még.

Várok rá...



2012. nov. 13. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónap az nem olyan sok... próbáltál már ráhajtani?
2012. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
több évig, hol eggyüt voltunk, hol nem... Qrvára nem éri meg;)
2012. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok ráhajtani, mert nem akarok belerondítani a kapcsolatába.

Inkább várok, mert úgy érzem, mi még egymásra találhatunk.

Nagyon nehéz nézni, hogy valaki mással van, de mikor boldognak látom, a szívem is boldog, és nem akarok belerondítani neki ebbe a kapcsolatba.

Magától kell rájönnie, és ezért imádkozni fogok.

Szeretem őt.

2012. nov. 13. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én kb 3 éve "várok" egy férfira, akivel amúgy nem is lehetne kapcsolatom, mivel 20 évvel idősebb nálam, úgyhogy én ezt szimplán vágyakozásnak hívom. Próbálok "leszokni" róla, eddig sikertelenül. Hiába jött velem kb egykorú fiú, nem tudta elfeledtetni velem. :( Pedig már elegem van ebből a dologból.. nem tudok mit tanácsolni de meg tudlak érteni :/
2012. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Yneh válasza:
Szerintem csak az idődet pocsékolod, én is voltam hasonló helyzetbe, nálam 4 évig tartott, aztán elköltözött a városból és így túl tudtam magam tenni rajta, persze nem volt könnyű, de túl éltem.
2012. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem éri meg várni rá. Én 2 évet vártam egy pasira, aki mással járt (és jár azóta is). Nagyon megszívtam, teljesen tönkretette az önbecsülésemet.
2012. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!