Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pasinak az a jó, az kell aki nem törődik vele?

Figyelt kérdés

Nem becsüli a csaj,csak ideig -óráig kell neki,és azt meg dobják mindenféle hülye indokkal,aki szívet -lelkét kiteszi,úgy szereti mint még soha senki,és bármit megtenne hogy megoldják az esetleges problémákat.

Csak mert nekem ez a tapasztalatom.



2012. nov. 13. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Max csak rossz embereket fogsz ki! Nem olyan sok pasi ilyen, mint gondolnád.
2012. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dubliners ***** válasza:

Nekem pont az ilyen csajoktól van hányingerem.


Nálam alapvető dolog, hogy egy csaj elsősorban kedves és aranyos legyen.

2012. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nemjo a tapasztalatod mert a pasik akik pont megbecsülik az ilyen csajt. Pont a csajok nembecsülik meg azt a pasit aki küzdd éerte.
2012. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek


Miért van az, hogy a legtöbb csajnak/lánynak/nőnek az a csávó/pasi/férfi kell akit egyáltalán nem érdekel, aki megalázza, aki kihasználja? És ha van mellette egy amúgy rendes srác akkor az csak "barát" vagy még az sem?


Mindkét oldalon keményen működik ez. Jó lenne tudni, hogy miért.


És amúgy itt a kivétel - én - mert én sosem vágytam olyan nőre, csajra akit nem érdeklek, aki nem törődik velem.

2012. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pasik között is vannak olyanok, akinek csak egy romlott ribi kell, meg nők között is vannak, akiknek a bunkók jönnek be, amit te is említettél, sok nő őrül neki ha szívességet tesz neki a párja, vagy ki kéri valamiről a véleményét, míg egyes nők szimplán a gyengeséget látják emiatt egy férfiban, és elhagyják őt, a nők elég érdekesek, a többségük mást mond mint amit szeretne. Én úgy gondolom hogy valójában mindenkinek van több párja is, csak sok esetben mellé választ az ember.
2012. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit lassitani kell a tempón, lehet, hogy túlzásba viszed. Nem kell kimutatni, hogy tetszik neked pláne, hogy szereted főleg nem elsőnek kimondani mert attól elbizza magát. A pasik szeretnek küzdeni és szeretik a titokzatos, kicsit elérhetetlennek tűnő határozott lányokat. Tehát nem kell elsőre felvenni a telefont ha ő hív, vagy ugrani ha találkozni akar... légy egy kicsit sejtelmes és érezze, hogy mások is érdeklődnek utánad van önálló életed barátnőid hobbik bulik stb nem omlasz egyből az ő karjaiba ha egyet csettint. Ez felkelti benne a vadászösztönt mert mindig érdekesebb és értékesebb az amiért harcolni kell, mint ami már a miénk.. Persze ne vicc túlzásba sem, bár nekem pont az vált be h úgymond "leszálltam róla" és hagytam neki szabad teret és egyik nap csak ugy magától felhivott hogy hiányzom, találkozni akar velem.


A másik ötletem, magamból kiindulva én azzal viselkedtem igy aki nem kellett igazán tehát meg kéne győznöd arról, hogy Te vagy aki kell neki és magadba bolonditani ha ez még nem történt meg. Bocsi, de a leirtak alapján szinte biztos, hogy nincs halálosan belédesve. :( Ezt kéne valahogy elérni, mert akkor ki sem birná hogy ne törődjön veled!!

2012. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te összekevered a két nemet. A nőknek kell az a férfi, aki minél jobban leszarja őket.

Aki férfi létére viselkedik így az egy szánalmas, lelki toprongy papucs.

2012. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Dubliners!

Én is kedves és aranyos voltam,mégse voltam jó..

2012. nov. 13. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy annak a bizonyosnak nem voltál elég jó. Erre egyből jön az általánosítás. Amúgy az sem jó, ha az illető - nemtől függetlenül - feladja a személyiségét és átmegy papucsba, mert az bizony elég kiábrándító.
2012. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom,hogy nem kell átmenni papucsba,de saját kárán tanul az ember..csak abban bizom hogy az a bizonyos személy is tanulni fog a hibáiból...
2012. nov. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!